Божевільного вбивцю-ґвалтівника "беркутівці" витягнули з-за барикад, "наче цуценя"

Дата публікації
Перегляди
2826
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Божевільного вбивцю-ґвалтівника "беркутівці" витягнули з-за барикад, "наче цуценя"

"Беркту" узяв штурмом будинок із психічнохворим вбивцею / Фото: УНІАН

Спецпризначенцям для затримання небезпечного злочинця знадобилося кілька хвилин, тоді як звичайна міліція з арештом не впоралася.

У селі Нечаяне на Миколаївщині спецпідрозділ "Беркут" брав штурмом будинок, де забарикадувався ймовірний убивця. Оперативники впоратися з ним не змогли, адже психічно неврівноважений чоловік кидався на міліціянтів з ножем, вилами та сокирами, йдеться в сюжеті ТСН.

Затримання відбулося невдовзі по вбивстві – труп виявили на подвір'ї зловмисника, але самого підозрюваного з хати не могли витягта ані селяни, ані міліція.

Шукати приятеля спершу вирушив селянин Володимир Іванов.

"Вранці йду шукать його, знаю, діти сказали, що бачили, як Яровенко його тянув до себе в двір. Я заходжу, а він убитий. Увесь у крові, голова розбита", - переповів свідок

Чоловік викликав міліцію. Але вдіяти правоохоронці спершу нічого не змогли.

53-річний власник будинку забарикадувався всередині, і погрожував вбити кожного, хто наблизиться до оселі. Для переконливості кидався вилами та сокирами.

"У нього були ножі, вила, сокири і він являв загрозу співробітникам міліції, котрі прибули на місце", - пояснив перший заступник начальника Миколаївського РВ УМВС Володимир Кузнєцов.

"Міліція ходила довкола, не могла нічого вдіяти, його витягнути. Поки "Беркут" не викликали. А "Беркут" уже – маски, щити. Вони залетіли, витягнули його, як цуценя", - розповів Володимир Іванов.

Вже в міліції затриманий зізнався – жертву заманив у хату пропозицією випити. П'яного односельчанина зґвалтував, потім, щоб той не поскаржився, вирішив убити.

Селяни кажуть – останні кілька місяців чоловік був надто агресивним.

"У нього давно було з головою, від самого дитинства. Бігав з ножем, не з ножем – а тісаком, наче шабля. Ця людина мала сидіти десь під замком", - каже мешканець села Микола Серебрій.

Затриманий неодноразово лікувався у психіатричній лікарні. Півроку тому його відпустили додому.

"Наполягали, і влада попередня, і громадяни, щоби він залишився в лікарні, тому що він викликав підозру у людей. Але його випустили. Сказали, що тримати тут його не хочуть і не можуть", - пояснила секретар Нечаянської сільради Ірина Сопільник.

Тепер на затриманого чекає чергова експертиза, яка має визначити його осудність. І, найімовірніше, на вбивцю очікує примусове лікування.

"Беркут" брав штурмом будинок, де забарикадувався ймовірний убивця

"Беркут" брав штурмом будинок, де забарикадувався ймовірний убивця

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2826
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація