Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Божого світу видно не було". Чернігівщиною пронісся буревій: десятки повалених дерев і зруйнованих будинків

Другу добу 55 населених пунктів без електроенергії.

Чернігівщина оговтується від наслідків буревію. Уже другу добу 55 населених пунктів області без електропостачання, а це - вісім тисяч домоволодінь, йдеться у ТСН.19:30. 

Буревій повалив десятки дерев. Вони під себе підминали паркани і руйнували будинки.

Поруч з деревами, виваленими із корінням,  на землі лежать електростовпи. Загалом в області їх вирвано понад два десятки. Обірваного дроту - кілометри. "Таке робилося, що божого світу видно не було", - каже сільський мешканець.

Поліна Лось з сином уже дві ночі сплять у прибудові до хліва. Ночувати у хаті  небезпечно, бо зі стелі сиплеться мокра глина. "Ми з сином сиділи тихо і плакали", - каже жінка.

Відео55 населених пунктів Чернігівської області вже другу добу залишаються без світла через буревій

Чернігівщина оговтується від наслідків буревію. 55  населених пунктів області вже другу добу без електропостачання. І це лише третині абонентів, які постраждали від негоди, не встигли поновити електропостачання. ТСН поспілкувалася з людьми, відрізаними від цивілізації.  

55 населених пунктів Чернігівської області вже другу добу залишаються без світла через буревій

Фронтон даху валяється перед двором, а від самого даху, який жінка п'ять років тому замінила на новий, лише купа пошматованого шиферу. Дах упродовж кількох хвилин спочатку підняло до неба, а потім кинуло на землю. Хату зверху жінка закрила плівкою, тепер хвилюється, щоб не завалився димар.

Частину даху зірвало і на хлівах ферми. Найстрашніше те, що за дві доби корів вручну подоїли лише один раз, замість необхідних чотирьох. Електроенергії немає, тому корів доїли вручну всім селом. Орієнтовні збитки господарства, яке живе лише за рахунок молока, 40 тисяч гривень.

У кожній хаті, де пронісся буревій, збитків щонайменше на кілька тисяч гривень. У будинках, де вирвало дахи - десятки. Єдина втіха те, що на наступну зиму тепер усі матимуть запаси дров. Електропостачання у регіоні енергетики обіцяють поновити до кінця тижня.

Кореспондентка ТСН Валентина Доброта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції