Браконьєрство в Україні процвітає (відео)

Останніми роками браконьєрство в Україні сягнуло загрозливих масштабів.

Риба, конфіскована в браконьєрів
УНІАН
На думку фахівців, однією з причин є наше законодавство, яке дозволяє майже крізь пальці дивитися на порушення закону. Тому для повноцінної боротьби перш за все слід удосконалити чинне законодавство, а ще повернути повноваження суспільним інспекторам, вважає начальник Державної екологічної інспекції України Микола Костров.

"З 1991 по 2008 роки в результаті масового браконьєрства чисельність багатьох мисливських тварин (олені, косулі, лосі, дикі качки і гусаки) скоротилося на 30-70%, чисельність ведмедів впала удвічі, а зубрів – втричі. Не менш катастрофічна ситуація склалася і в рибному господарстві – щорічно в прісних водоймищах, Чорному і Азовському морях браконьєри відловлюють майже 197 тисяч тонн риби", – відзначив Костров.

В середньому щороку природоохоронні служби затримують більше 111 тисяч порушників закону. З них 11 тисяч порушують правила полювання, а 100 тисяч незаконно виловлюють рибу. При цьому випадки, коли браконьєри несуть відповідальність згідно із законом, – практично нонсенс. Екологи і представники природоохоронних служб кажуть, що "розкривається тільки 1-2% випадків браконьєрства".


ВідеоБраконьєрство процвітає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: