Брат Балоги очолив Закарпатську облраду

Кандидатуру Івана Балоги на посаду глави облради запропонувала фракція "Єдиний Центр", депутати від Партії регіонів теж виступили з її підтримкою.

Депутати Закарпатської облради таємним голосуванням обрали головою облради Івана Балогу, депутата та від партії "Єдиний Центр", рідного брата лідера партії глави МНС Віктора Балоги.

"За" проголосувало 95 депутатів, 9 утрималось, 0 – проти. 1 бюлетень визнано недійсним.

Попередньо на сесії було зареєстровано 104 депутати, однак не всі вони дочекались голосування. Кандидатуру Івана Балоги запропонувала фракція "Єдиний Центр", депутати від Партії регіонів теж виступили з її підтримкою.

Керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації, представник Партії регіонів Володимир Закурений став першим заступником голови Закарпатської облради. Більше не було зареєстровано жодного кандидата на цю посаду.

Із 105 бюлетенів щодо цього питання один – недійсний, три – невикористані. За проголосували 94 депутати, проти 5, ще 5 утрималися. Більше заступників голови облради не обирали, хоча раніше, крім першого заступника, працював ще один заступник голови облради.

Читайте також:

Балога похвалився, що Янукович півроку вмовляв його працювати міністром

Син Герман подав у відставку через Балогу

З "Єдиного центру" вийшла Леся Оробець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: