Брат Дикаєва розповів, що кілер працював на керівництво української міліції

Родичі убитого дивуються, чому в Україні з їхнього брата - міліціонера зробили кілера.

Рідний брат Аслана Дикаєва Адам задається питанням: чому героями спецоперації зробили тих, хто вбив Аслана, а міліціонери не захотіли добитися ні імен замовників убивств, ні обставин цих злочинів.

"Аслан Дикаєв ніколи не брав участь у громадянській війні в Чечні. Він служив в структурі Розвідувального управління Міністерства оборони РФ, а після демобілізації 7 років прослужив в органах міліції. - Розповів Адам Дикаєв. - Він ніколи не був бандитом, він з бандитами боровся!".

За словами Адама Дикаєва, Аслан приїхав в Україну 5 років тому відпочити в Криму. Там на нього за посередництва якогось бізнесмена вийшли заступник міністра МВС (України) і хтось із начальства Одеської міліції. Після цього він звільнився з лав російської міліції і перебрався в Україну. Тут міліціонери пообіцяли йому і громадянство, і вид на проживання (жив весь цей час він без необхідного пакета документів). Чим він конкретно займався його брат, Аслан не уточнював: спочатку він говорив, що працює у бізнесмена охоронцем, потім - що у нього є кафе на березі моря.

"Більше він розповів мені торік, коли я відпочивав в Одесі в санаторії імені Чкалова. Він приїхав до мене і розповів про зв'язки з керівництвом української міліції і про те, що працює він на них", - заявив Адам Дикаєв.

За його словами, зараз на території Росії у вбитого, крім брата є ще мати і 16 двоюрідних братів. Всі вони читають статті в Інтернеті і дивуються, чому в Україні з їхнього брата - міліціонера зробили кілера.

Адам Дикаєв задається питанням: чому героями спецоперації зробили тих, хто вбив Аслана без суду і слідства, чому міліціонери не захотіли добитися ні імен замовників убивств, ні обставин цих злочинів. Також браті убитого Дикаєва не розуміє: якщо Аслана не покривало керівництво міліції, де б він роздобув такий арсенал зброї, якщо йому його не дали, не надали житло і транспорт.

Адам відмітив, якщо у Аслана не було покровителів у міліції, то чому він більше доби сидів в одеському готелі і нікуди не виїжджав.

Також, як заявив Адам Дикаєв, навіть свій автомобіль марки БМВ його брат нібито придбав в одного з керівників Кримського УБОЗу.

За словами Адама, його брат збирався виїхати з України, і саме тому міліція почала за ним полювання.

Нагадаємо, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Місяць бійні в Одесі: у місті тривають облави, а трупи кілерів досі в морзі

У Криму затримано трьох поплічників Дикаєва з цілим арсеналом зброї

При штурмі в Одесі бандити зробили 500 пострілів, міліція - 7 тисяч

У Чечні бояться за своїх співвітчизників в Україні після вбивства Дикаєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: