Брат Лазаренка заявив, що його хочуть вбити

Міліція надала охорону депутату Дніпропетровської облради Івану Лазаренку, який заявив про загрозу його життю.

Іван Лазаренко, рідний брат Павла Лазаренка, отримав міліційну охорону за власною заявою. Про це на прес-конференції в Кривому Розі повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Іван Лазаренко звернувся в міліцію зі скаргою про загрозу його життю. Згідно з чинним законодавством, якщо для життя людини існує обґрунтована загроза, міліція виділяє йому охорону", - наголошує Луценко.

За словами міністра, це, швидше за все, пов'язано з розслідуванням кримінальної справи про замовне вбивство дніпропетровського підприємця В’ячеслава Брагинського, яке сталося в Дніпропетровську 13 жовтня.

Як відомо, бізнес-партнер покійного Брагинського, впливовий дніпропетровський підприємець Геннадій Корбан стверджує, що вбивство замовив екс-прем’єр-міністр Павло Лазаренко через корпоративний конфлікт.

Глава МВС підкреслив, що ключовою версією вбивства є бізнес-конфлікт підприємця щодо об'єктів нерухомості, зокрема, тих об'єктів, які безпосередньо або побічно пов'язані з екс-прем'єр-міністром Лазаренком.

За словами Луценка, окрім ключової версії щодо вбивства Брагинського розглядаються ще чотири серйозні версії, зокрема помста на ґрунті родинних зв'язків, конфлікт бізнес-інтересів Брагинського і його партнерів з Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Кіровограда, Одеси та інших міст України.

Міністр також не виключив, що помститися Брагинському як керівникові будівельної компанії могли мешканці будинку на Мандриківській, де в 2007 році стався вибух газу. Ці люди повинні були отримати нові квартири в житловому комплексі "Олімпік", який компанія Брагинського повинна була добудувати.

Міністр зазначив, що затримано ймовірного вбивцю Брагинського, який отримав замовлення від людей, що постраждали від його діяльності.

Нагадаємо, 43-річний Брагинський загинув унаслідок вибуху, який стався в Дніпропетровську вранці 13 жовтня на вулиці Харківській. За версією правоохоронців, на місці події спрацював вибуховий пристрій.

Читайте також:

Лазаренко каже, що його брат не вбивав Брагинського

У вбивстві Брагинського запідозрили Лазаренка

Лазаренко сподівається повернутися в Україну за 3 місяці

Луценко заарештує Лазаренка, як тільки той повернеться до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: