Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брат звільненого голови КС Шевчука назвав брехнею скандальне розслідування "Наших грошей"

Брат Станіслава Шевчука вважає, що це "політичне замовлення".

Брат звільненого голови Конституційного суду України Рулав Оддр переконує в чесності Станіслава Шевчука та розкритикував розслідування "Наших грошей".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Брат одіозного судді звинуватив журналістів в необ'єктивності та маніпуляціях.

"У сюжеті наводилися брехливі факти і примітивна маніпуляція. За основними звинуваченнями я вже давно подав дифамаційний позов до суду. Сюжет – екранізація старої історії, яка триває вже не перший рік. Наведені "факти" в сюжеті давно перевірену десятки разів і як би не хотілося замовникам цієї брехні, звичайно ж не знайшли свого підтвердження. Ця інформаційна атака здійснюється опонентами мого брата, ніщо інше як політичне замовлення", – написав він та додав, що вважає Станіслава Шевчука "найгіднішим конституціоналістом, який свято служить ідеалам свободи і прав громадян".

Можно комментировать мысли и факты, но нельзя комментировать рефлексы и ложь. Наша страна развитого фейка, имитации,...

Опубліковано Rulav Oddr Вівторок, 14 травня 2019 р.

Нагадаємо, сюжет-озслідування про конфлікт у Конституційному суді вийшов 13 травня.  Журналісти тоді згадали і про брата тодішнього кервіника суду Дениса Шевчука (Рулав Оддр). Розповідаючи про нього вони пригадали, що його називали "фейковим організатором Євромайдану, який оголошував про саморозпуск мітингарів" та переконували, що Рулав Оддр приїздив до брата Станіслава Шевчука та пробував завести до Конституційного суду "своїх людей".

Раніше ЗМІ повідомляли, що судді висловили Шевчуку недовіру. Правових наслідків це рішення не мало - законом не прописана процедура звільнення голови КСУ, окрім як за власним бажанням. Але судді розпочали голосування за його відставку з посади судді - і він втратив посаду. На його місце було призначено Наталю Шаптала.

15 березня стало відомо, що троє суддів Конституційного суду написали листа до всіх своїх колег у КСУ, у якому писали про те, що подальше головування Шевчука призведе до повного руйнування конституційного правосуддя. Нібито очільник суду використовує можливості високої державної посади для досягнення особистих цілей і задоволення власних амбіцій.

ВідеоКонституційний суд очолила Наталя Шаптала

Обрали її напередодні ввечері, на спеціальному засіданні. Шаптала - суддя Конституційного суду з 2010 року, на нову посаду вона переїхала з Донецька. Перед тим, як обрати нового голову, судді звільнили попереднього, Станіслава Шевчука. Йому закидали відповідальність за скасування статті про незаконне збагачення та інші системні порушення. Вже звільнений голова на своїй сторінці у соцмережі цю подію назвав антиконституційним переворотом.

Конституційний суд очолила Наталя Шаптала

Залиште свій коментар

Вибір редакції