Британці вимагають закрити Київський зоопарк

За офіційними даними за останні два роки в зоопарку померли приблизно 250 тварин, включаючи слона, верблюда, зебру, пінгвіна.

Активісти британської благодійної організації Naturewatch закликали закрити Київський зоопарк, а тварин передати в Європу. Організація, що займається проектами в країнах Східної Європи, називає зоопарк дикунським.

"Київському зоопарку дуже далеко до будь-якого зоопарку в Європі. Умови там абсолютно жахливі, і скільки б не призначали нових директорів - ситуація там не зміниться", - заявив представник Naturewatch Джон Руан.

За офіційними даними за останні два роки в зоопарку померли приблизно 250 тварин, включаючи слона, верблюда, зебру, пінгвіна. У Naturewatch вважають, що причина тому - погане поводження з тваринами, недоїдання і відсутність медичного догляду, а також корупція.

Нагадаємо, за період з 1 червня по 1 жовтня 2010 року Контрольно-ревізійне управління в Києві за результатами перевірки в столичному зоопарку виявило порушення фінансової дисципліни на суму 328,2 млн грн.

Читайте також:

Проти екс-керівництва Київського зоопарку порушили кримінальні справи

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Столичні депутати подарують киянам слона

Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: