Британія відмовила у візах українським дітям-чорнобильцям

Группі дітей із постраждалих від Чорнобиля регіонів видмовили у видачі віз за 12 годин до вильоту. Британія пояснила такий крок "міркуваннями безпеки самих дітей".

Британське прикордонне агентство міністерства внутрішніх справ відмовило у видачі віз дітям з Білорусі й України, які проживають у регіонах, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.

Британська влада повідомила своє рішення про відмову у видачі віз за 12 годин до вильоту групи. Відмовляючи у візах, британська влада керувалася "міркуваннями безпеки самих дітей", однак прикордонне агентство відмовляє у візах також і кураторам і вихователям дітей.

Діти повинні були провести місячні канікули на острові Уайт у Великобританії в рамках оздоровчої програми благодійної організації "Порятунок життів дітей Чорнобиля" (Chernobyl Children's Life Line - CCLL).

З моменту аварії на Чорнобильської АЕС в 1986 році британські благодійні організації прийняли десятки тисяч дітей з Білорусії й України, які проживали в британських родинах.

У цей час, за словами представників благодійних організацій, їхня робота стає практично неможливою через дії митників, які відмовляють у візах буквально "в останню хвилину".

Зокрема, минулого місяця тільки семеро з 17 дітей змогли поїхати на канікули у Великобританію за програмою CCLL, іншим десятьом було відмовлено у візі за ніч до вильоту.

За даними іншої британської благодійної організації "Медицина й Чорнобиль" (Medicine and Chernobyl), цього року було відмовлено у візі щонайменше вісьмом дітям із Чорнобиля.

Читайте також:

Німеччина не дає візу українцю, якому терміново потрібна операція

У Туреччині арештований корабель з українськими моряками

Польща очікує, що Україна отримає безвізовий режим з ЄС швидше за Росію

Румунія неофіційно видала 50 тисяч паспортів українським громадянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: