Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британія звинуватила Росію в кібератаці з використанням вірусу "Petya"

РФ закликали до відповідальності.

Британський уряд вважає, що влада Росії, зокрема, російські військові, були відповідальні за деструктивну атаку за допомогою вірусу NotPetya в червні 2017 року.

Про це заявив заступника голови британського МЗС Таріка Ахмада.

«Атака продемонструвала неповагу до українського суверенітету. Безрозсудне застосування вірусу порушило роботу організацій по всій Європі і коштувало сотні мільйонів фунтів ... Ми закликаємо Росію стати відповідальним членом міжнародного співтовариства ", - йдеться в отриманому «РИА Новостями» письмовій заяві Ахмада.

За його словами, атака була замаскована під спробу втрутитися в бізнес-процеси, однак її метою було порушення роботи організацій і компаній в Європі. Головною її метою були фінансовий, енергетичний і урядовий сектори в Україні.

"Великобританія відповідає на шкідливу кіберактівность, незалежно від того, від кого вона виходить, а також покладає відповідальність за відшкодування шкоди на тих, хто завдає нам шкоди. Ми маємо намір активізувати міжнародні зусилля по зміцненню вільного, відкритого, мирного і безпечного кіберпростору", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що глобальна атака вірусу-здирника в червні минулого року вразила IT-системи компаній в декількох країнах, в більшій мірі торкнувшись України. Атаки зазнали комп'ютери нафтових, енергетичних, телекомунікаційних, фармацевтичних компаній, а також державних органів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції