Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британський літак здійснив розвідку поблизу берегів анексованого Криму

Літак кілька разів облетів узбережжя Криму і Краснодарського краю Росії. 

Літак військово-повітряних сил Великої Британії Raytheon Sentinel R1 здійснив розвідку біля берегів анексованого Криму та Чорноморського узбережжя Росії.

Про це повідомляє Plane Radar.

Повітряне судно радіоелектронної розвідки з бортовим номером ZJ691 піднялося з кіпрської британської військової бази Акротірі і провело розвідувальний політ біля Чорноморського узбережжя Росії.

Літак ВПС Британії провів розвідку біля берегів Криму
Plane Radar

На карті видно, що літак кілька разів облетів узбережжя Криму і Краснодарського краю Росії. 

ВідеоГолова МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

В інтерв’ю Washington Post політик, який не приховує своєї прихильності до Москви, пояснив, що Росія мала право анексувати Крим, бо там відбувся референдум. Коли журналіст нагадав про російських солдатів на півострові, Сальвіні додав, що фальшивим був не референдум, а Революція гідності. На такі слова вже відреагували українські дипломати.

Голова МВС Італії заявив, що Росія мала право анексувати Крим

Нагадаємо, що раніше п'ять країн, які не є членами Європейського Союзу, приєдналися до рішення Ради ЄС подовжити санкції, запроваджені через анексію Криму.

Про це йдеться у заяві представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні.

Рішення про санкції підтримали країни-кандидати на вступ в ЄС Чорногорія і Албанія, країна Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія, яка є членом європейської економічної зони, а також Україна і Грузія. 

Вибір редакції