За експлуатацію малолітніх українок британському педофілу дали довічне ув’язнення

У Великобританії засудили до довічного ув'язнення чоловіка, який вивіз з України двох дівчаток з метою експлуатації і виробництва дитячої порнографії.

Громадянин Великобританії, що вивіз з України двох одинадцятирічних дівчаток з метою сексуальної експлуатації і виробництва дитячої порнографії, засуджений до довічного тюремного ув'язнення.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

Посилаючись на дані Міжнародної організації з міграції (МОМ), Центр новин ООН також зазначає, що Україна є однією з країн-постачальників "товару" для індустрії дитячої порнографії.

З такими висновками згодні в Міністерстві внутрішніх справ України, де також констатують, що Україна стала основним пунктом призначення "сексуальних туристів-педофілів", і особливо уразливі перед лицем цієї загрози діти із сільських районів.

Незаконна торгівля дітьми і дитяча проституція - глобальні проблеми сучасності, з якими стикаються всі країни світу, підкреслюють в ООН.

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), жертвами торговців людьми щороку стають 1,2 млн дітей. Багато хто з них використовується з метою сексуальної експлуатації.

Читайте також:

У Львові викрили сутенерів, які торгували неповнолітніми

Мати зробила з дочки "сімейну" секс-рабиню і знімала оргії на відео

Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: