Бродський: БЮТ просив американського суддю помилувати Лазаренка

Бродський продемонстрував лист, в якому нібито керівництво БЮТ просить американського суддю помилувати Павла Лазаренка.

Кандидат на пост президента України Михайло Бродський заявляє, що керівництво БЮТ просило американського суддю помилувати або скоротити термін ув`язнення екс-прем`єр міністра України Павла Лазаренка.

“22 грудня 2008 року Іван Григорович Кириленко, голова фракції БЮТ, особистий друг Юлії Володимирівни, передав лист Чарльзу Брайєру, який судив Павла Івановича Лазаренка (у США – ред.), до якого Павло Іванович звернувся з проханням його амністувати або скоротити строк зі 108 місяців ув’язнення на менший”, - повідомив Бродський, грунтуючись на результатах журналістського розслідування, яке є у нього в розпорядженні. (Суд Північного округу Штату Каліфорнія (суддя Чарльз Брайєр) 18 листопада 2009 р. своїм рішенням прийняв остаточний вирок у справі Лазаренка, визначивши йому строк перебування у в`язниці 97 місяців – ред.)

"От чому, будучи одним із лідерів урядової коаліції у Верховній Раді України, я, ваша честь, нагадую про Лазаренка, про його заслуги перед Україною і його роль у зміцненні її незалежності. Ми всі живемо під Богом, і ніхто не застрахований від помилок, але я переконаний, що Україні потрібний Лазаренко, його досвід і навички, як ніколи раніше, у розв’язанні найскладніших завдань в державі у період кризи. Я покладаю надії на ваше розуміння і милосердя", - говориться в листі, який Бродський продемонстрував журналістам.

"Суть листа – він просить помилувати Павла Івановича. 18 листопада суд відбувся і Павлу Івановичеві суддя зменшив строк на 1 рік. І цей лист у кримінальній справі", - зазначив Бродський.

За його словами, лист Кириленка було завірено у нотаріуса. Крім того, Бродський повідомив, що 14 листопада 2009 року мала відбутися прес-конференція журналістів, до яких потрапив цей лист з кримінальної справи, на якій вони збиралися про це розповісти. Проте, за словами Бродського, Тимошенко зустрілася з цим журналістами ввечері 13 листопада, умовила не проводити прес-конференцію і надала їм інший лист від Кириленка, "завірений нотаріусом вночі в Борисполі".

"Я, Іван Григорович, даною заявою підтверджую той факт, що 22 грудня 2008 року передав лист на підтримку Павла Івановича Лазаренка у його кримінальній справі в Сполучених Штатах Америки", - йдеться у другому листі від Кириленка.

“Ну і далі пише, що він помилився”, - сказав Бродський.

“Звідки ж Павло Іванович має такий магічний вплив на Кириленка і Тимошенко, що Тимошенко ризикує своєю політичною кон`юнктурою. Я ніколи не повірю, що Кириленко міг писати такі листи, не узгоджуючи з Юлією Володимирівною”, - сказав Бродський.

Нагадаємо, експрем’єр-міністр Павло Лазаренко зможе незабаром повернутися до України.

Про це йдеться в заяві американського адвоката Лазаренка Деніела Горовиця, яку поширила 20 листопада інша адвокат українського екс-прем’єра Марина Довгопола.

Горовиць зазначив, що на слуханнях щодо міри покарання Лазаренку 18 листопада суд Північного округу штату Каліфорнія (США) розглядав "суто технічні деталі закону та обставин" і "три головних висновки, які зафіксовані у матеріалах судової справи".

Читайте також:

Брат Лазаренка заявив, що його хочуть вбити

У США підтвердили повернення Лазаренка

Лазаренко сподівається повернутися в Україну за 3 місяці

Лазаренка чекають в Україні після Різдва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: