Бродський: мінімальну зарплату треба подвоїти, а бухгалтерам - потроїти

Голова Держкомпідприємництва заявив, що для отримання мінімальної пенсії необхідно заробляти не менше 1500 гривень.

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вніс пропозицію підвищити мінімальну зарплату для всіх комерційних підприємств і фізичних осіб.

"Щоб заробити мінімальну пенсію, сьогодні ви повинні отримувати 1500 грн. Але якщо ви отримуєте мінімальну зарплату 800 грн., пенсія мінімальна за вами залишається, хоча ви її не заробили", - пояснив Бродський.

"Я запропонував: "Приймімо закон про те, що там менше, ніж дві мінімальні зарплати, платити не можна", - зазначив він.

При цьому офіційна мінімальна ставка бухгалтерів повинна бути ще вищою, переконаний Бродський.

"А бухгалтерам треба платити три мінімальні зарплати, тому що ви не знайдете сьогодні жодного бухгалтера, який би заробляв менше як 2000 гривен", - зазначив чиновник.

Водночас голова Держкомпідприємництва підкреслив, що розширити дію закону про мінімальну зарплату в 1500 гривень на бюджетні підприємства поки неможливо.

"Для бюджетних підприємств цього зробити не можна, тому що там існує ціла сітка законів, зв’язаних в одну кваліфікаційну сітку. Якщо підвищуєш мінімалку, то автоматом зарплата зростає у всіх, і бюджет цього не потягне. Але в комерційних підприємствах можна", - переконаний Бродський.

Це вже не перша законодавча ініціатива Бродського на новій посаді. Раніше голова Держкомпідприємництва написав поправку до закону про дерегуляцію підприємницької діяльності, яка посилює відповідальність посадових осіб державних органів у сфері підприємницької діяльності за невиконання законодавства.

Читайте також:

Бродський поскаржився, що йому не комфортно у владі

Азаров урізав Януковичу платню на половину

Реальні доходи українців скоротилися на 8,5%

Уряд розпочне кампанію по боротьбі з зарплатами "в конвертах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: