Бродський вимагає відставки Черновецького

Михайло Бродський закликає президента України Віктора Ющенка звільнити Леоніда Черновецького з посади голови КМДА.

Михайло Бродський
УНІАН
Михайло Бродський називає популізмом цьогорічні заяви з секретаріату президента про незаконний розподіл землі в Києві - мовляв, справу не доводять до кінця.
Перший заступник голови Партії вільних демократів Михайло Бродський закликає президента України Віктора Ющенка звільнити Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації через земельне питання.

Про це йдеться у заяві Михайла Бродського, переданій агенції УНІАН прес-службою Партії вільних демократів.

Зокрема, Михайло Бродський назвав “піаром напередодні виборів” заяву Головної служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату президента про виявлені факти незаконного розподілу землі у Києві, а також заклик до столичних чиновників не порушувати земельні права громадян. Адже, підкреслив він, Партія вільних демократів неодноразово звертала увагу громадськості і президента на "махінації із землею, які відбуваються під патронатом київської влади".

"Досить займатися популізмом! Якщо є факти (порушення земельного законодавства київською владою – УНІАН), то Генеральна прокуратура повинна довести справу Черновецького до логічного завершення", – наполягає у своїй заяві Бродський.

Як відомо, 28 серпня керівник Служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату президента Віктор Безкоровайний наголосив, що посадовці Київради при вирішенні земельних питань мають спекулятивний інтерес.

Як наголосив Безкоровайний, лише цього року прокуратурою м.Києва внесено два подання Київському міському голові щодо вжиття організаційних заходів щодо усунення порушень законів з питань забезпечення державного контролю за додержанням земельного і містобудівного законодавства.

Всього за результатами прокурорських перевірок додержання земельного законодавства прокуратурою м.Києва до суду пред`явлено 11 позовів про визнання протиправними та скасування рішень Київської міської ради про надання земельних ділянок.

У Службі з питань діяльності правоохоронних органів наголошують, що наведені факти свідчать про спекулятивний інтерес посадових осіб Київради при вирішенні земельних питань. Такі безграмотні та непрофесійні дії посадовців завдають значної шкоди правам громадян, переконані у Секретаріаті президента України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: