Бродський: ми живемо в борг, ми банкрути

Бродський вважає, що Податковий кодекс не вирішить проблему України, яка весь час бере кредити.

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що Податковий кодекс не вирішить проблему України. "Я переконаний, що цей Податковий кодекс навіть на 50% не вирішує проблему країни - а проблема країни в тому, що ми живемо в борг, ми банкрути", - заявив він.

"Підприємці не платять податки, пенсіонери не отримують гідну пенсію, бюджетники не отримують нормальну зарплату", - заявив голова Держкомпідприємництва.

"А з чим підприємці вийшли під Верховну раду? Вони кажуть - ми не хочемо платити податки, ми не хочемо платити 400 гривень, ми хочемо платити 200. Про що йдеться, вдумайтеся. Давайте завтра виведемо пенсіонерів, вони теж скажуть: ми не хочемо отримувати 700 гривень, давайте бюджетники вийдуть, учителі, які отримують по 1,5 тисячі гривень. Ось проблема!", - заявив Бродський.

На його думку, "звісно, треба було б починати з реформи податкової адміністрації, спростити процедури, скоротити кількість податківців - але сьогодні немає часу, ми щодня стоїмо на колінах перед МВФ".

"Інші реформи теж робляться, вони всі готуються, розробляються і я переконаний, що найближчим часом буде скорочення витрат держави. Це теж важливий момент, як і боротьба з корупцією", - заявив він.

"Мене дуже дратують переможні вигуки: нам знову дає у борг МВФ. Ура, товариші підприємці, які пікетують Верховну раду, ми перемогли! Так і хочеться поставити запитання: куди ми йдемо? А якщо вони не дадуть?", - обурився Бродський.

Нагадаємо, протести проти Податкового кодексу охопили всю Україну. 16 листопада українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу.

Обурені підприємці закидали Верховну раду туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ. Втім, зупинити розгляд документу їм не вдалося.

Глава уряду Микола Азаров висловив своє задоволення з приводу мітингів і заявив, що акції протесту свідчать про наявність в Україні демократії.

Водночас, у Партії регіонів заявляли, що Віктор Янукович накладе вето на Податковий кодекс, якщо не буде знайдений компромісний варіант, що влаштовує як підприємців, так і Кабмін.

Детальніше про Податковий кодекс читайте тут.

Читайте також:

Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Під стінами Ради знову зібралися тисячі мітингувальників

Підприємці пригрозили Раді збройним конфліктом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: