Бродський не повірив, що є українці, які працюють за 3,5 тис. гривень

Михайло Бродський назвав "смішною" статистику по заробітних платах, за якою середня зарплата в Києві становить 3430 гривень.

Екс-голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, нещодавно призначений на посаду урядового уповноваженого з дерегуляції господарської діяльності, не вірить, що більшість українців одержують маленькі зарплати.

"Хочу повернутися до теми заробітних плат. Дивлюся статистику. По Києву, середня зарплата становить 3 430 грн. Чи не здається вам це смішним? Хтось з вас працює в Києві за такі гроші?", - написав він у своєму блозі.

"Далі Донецьк. Середня зарплата 2550. З урахуванням того, що там багато саме робітників, то може бути. Тернопіль - взагалі головний аутсайдер. Зарплата в середньому - 1660 грн. Не вірю. Львів - 1950 грн. І це при тому, що за останній рік Горбаль підняв зарплату на 200 грн", - зазначив Бродський.

"Це ви вважаєте чесно? Просто всі оформлені на мінімалку, а інше їм доплачують у конвертах. В Україні 704 тисячі людей офіційно отримують мінімальну зарплату або навіть менше", - резюмував він.

Як повідомлялося, за даними Держкомстату, понад 80% українців отримують зарплату до 3,5 тисяч гривень на місяць.

За даними одного з останніх опитувань, близько третини українців (32%), оцінюючи своє матеріальне становище заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує коштів навіть на харчування.

Тільки 6% громадян не зазнають матеріальних труднощів - за винятком особливо великих покупок (житло, автомобіль).

Читайте також:

Українці стали біднішими за китайців

Янукович не відповів бабусі з Єнакієвого, як жити на мінімальну пенсію

Азаров дав Бродському карт-бланш: "Міша, бери гвинтівку і дерзай"

Третині українців не вистачає грошей на їжу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: