Бродський: Янукович поставить українцям велику клізму

Урядовий уповноважений Михайло Бродський закликав президента бути більш рішучим у реформуванні країни: "Треба різати по живому".

Урядовий уповноважений з питань дерегулювання господарської діяльності Михайло Бродський порівняв з клізмою процес проведення реформ президентом Віктором Януковичем.

"Янукович намагається поставити суспільству велику клізму у вигляді реформ. Реформи - це дуже складна річ. Тому що треба різати по живому. І усім, кого вони торкаються, вони не подобаються. Хочуть, щоб реформи відбувалися якось віртуально, але не зі мною", - сказав Бродський в інтерв’ю "Українській правді".

Він також висловив бажання, що реформи продовжували проводитися.

"Я б дуже хотів, щоб влада не боялася робити реформи. Дуже хотілося б, щоб влада - президент, прем'єр, віце-прем'єри - були рішучішими. Щоб вони розуміли, що не можна почати різати апендицит, і потім зупинитися і забути вирізувати. Ми говоримо про те, що треба провести в країні житлову реформу? Відкладаємо! Пенсійна реформа? Скільки ми топчемося на місці! Податкова реформа? Панове, ну не можна не платити податки!", - сказав Бродський.

Як відомо, президент Віктор Янукович оголосив про започаткування 21 реформи у різних сферах життєдіяльності України. При цьому глава держави попередив, що реформи, спрямовані насамперед на покращення життя, виявляться болючими для українців.

Читайте також:

Янукович розповів, що хорошого зробив за рік президентства

Новий конфуз Януковича: президент розповів про "зарази втілення реформ"

Янукович вважає себе хірургом, який лікує країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: