Бродський заявив, що тепер його "вже точно звільнять"

За словами Бродського, його звільнять через законопроект про відповідальність чиновників, який вже пройшов урядовий комітет.

 Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський у своєму блозі заявив, що через його законопроект про відповідальність чиновників його звільнять.

За словами Бродського, проект вже пройшов урядовий комітет, і віце-прем’єр Сергій Тігіпко  його підтримав. Після того, як законопроект пройде Кабмін і буде прийнятий у Верховній раді, з "поборами в країні буде покінчено", зазначив Бродський.

"Чиновники бояться. Тепер, по-моєму, мене точно звільнять. А після цього закону - і не жаль", - зазначив глава Держкомпідприємництва.

Бродський також повідомив про доопрацювання законопроекту, яким спрощується "вхід в бізнес".

"Для юридичних осіб пропонуємо нульовий статутний фонд. Тобто, мінімального розміру статутного фонду, який зараз прописується в законі, не буде. Кожен сам визначатиме, яким він має бути", - пояснив чиновник.

Документи, які потрібно подавати для реєстрації, засвідчувати у нотаріуса також буде не потрібно.

"В органах реєстрації пропонуємо поставити термінали, де можна буде відразу сплатити усі квитанції, а не бігати і шукати найближче відділення банку", - зазначив Бродський.

За його словами, законопроектом скорочується з 3-х до 2-х днів і сам термін реєстрації.

"Замість свідоцтва про реєстрацію вводимо виписку з Єдиного реєстру", - заявив чиновник. У виписці вже буде інформація про те, що підприємство поставлене на облік у податкову, пенсійний та інші соцфонди.

"В іншому законопроекті вводяться модельні (тобто типові) статути. Вони будуть розроблені для кожної організаційно-правової форми підприємств. Якщо вони підходять конкретній фірмі, вона може їх використовувати. Тоді не потрібно буде платити гроші ані юристам за підготовку статуту, ані нотаріусам - за те, щоб його завірили", - підкреслив Бродський.

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли, що президент Віктор Янукович має намір звільнити главу Держкомпідприємництва Михайла Бродського, призначеного на посаду в березні 2010 року.

Читайте також:

Бродський: не хочуть касові апарати – підвищимо пенсійний вік

"Батьківщина" вимагає відставки Азарова, Тігіпка, Бродського і Могильова

Неймовірні пригоди однієї реформи. Драма

Бродському пророкують відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: