Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Секретар РНБО відвідав урочистості з нагоди п'ятиріччя "Укроборонпрому".

Завданням для підприємств ДК "Укроборонпром" є забезпечення армії зброєю та військовою технікою, яка "переламає хребет ворогу". Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на урочистостях з нагоди п'ятиріччя концерну.

Секретар РНБО констатував, що Будапештський меморандум, який мав би гарантувати Україні захист і недоторканність кордону, "насправді виявився звичайним папером, який ніхто, на превеликий жаль, не збирався виконувати". За його словами, "агресора намагалися умиротворити замість того, щоб жорстко зупинити".

Турчинов зазначив, що українська зброя має виходити на світовий ринок і бути найкращою "зброєю нашою перемоги". Та висловив думку, що Рада нарешті має повернути заарештовані активи Януковича та інших втікачів до бюджету.

Окрім того, секретар РНБО подякував всім причетним до створення української зброї та нагородив деяких представників підприємств концерну.

Нагадаємо, до п'ятиріччя "Укроборонпром" презентував бойовий безпілотник, міні-БТР та інші види новітньої української зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції