Буде апеляція: в Офісі президента відреагували на рішення Верховного суду щодо звільнення Тупицького

Буде апеляція: в Офісі президента відреагували на рішення Верховного суду щодо звільнення  Тупицького

Конституційний суд України

Михайло Подоляк вважає, що глава держави діяв законно.

Рішення Верховного суду, яким звільнення голови Конституційного суду Олександра Тупицького з посади визнано незаконним, в Офісі президента мають намір оскаржувати. Про це повідомив в коментарі РБК-Україна радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, на це рішення Верховного суду подадуть апеляцію. “Президент діяв законно і в інтересах суспільства, скасовуючи указ Януковича про призначення Тупицького. Безумовно, це рішення ми не визнаємо в будь-якому випадку", - зазначив радник голови ОПУ.

Михайло Подоляк також вважає, що колишнього голову КСУ Олександра Тупицького потрібно притягнути до відповідальності як особу, "що обгрунтовано підозрюється в скоєнні злочинів проти правосуддя".  Він також додав, що таке рішення Верховного суду не зможе зупинити судову реформу.

Як відомо, у березні 2021 року Зеленський своїм указом звільнив Олександра Тупицького з посади голови Конституційного Суду України, на яку його призначив у травні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року Зеленський своїм указом відсторонив від роботи голову КСУ строком на два місяці. Серед підстав — Тупицький не просто фігурує в одній із кримінальних справ, а й, за даними ДБР, надавав неправдиві свідчення і намагався підкупити свідка. 

Наступна публікація