Буде апеляція: в Офісі президента відреагували на рішення Верховного суду щодо звільнення Тупицького

Буде апеляція: в Офісі президента відреагували на рішення Верховного суду щодо звільнення  Тупицького

Фото: Конституційний суд України

Михайло Подоляк вважає, що глава держави діяв законно.

Рішення Верховного суду, яким звільнення голови Конституційного суду Олександра Тупицького з посади визнано незаконним, в Офісі президента мають намір оскаржувати. Про це повідомив в коментарі РБК-Україна радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, на це рішення Верховного суду подадуть апеляцію. “Президент діяв законно і в інтересах суспільства, скасовуючи указ Януковича про призначення Тупицького. Безумовно, це рішення ми не визнаємо в будь-якому випадку", - зазначив радник голови ОПУ.

Михайло Подоляк також вважає, що колишнього голову КСУ Олександра Тупицького потрібно притягнути до відповідальності як особу, "що обгрунтовано підозрюється в скоєнні злочинів проти правосуддя".  Він також додав, що таке рішення Верховного суду не зможе зупинити судову реформу.

Як відомо, у березні 2021 року Зеленський своїм указом звільнив Олександра Тупицького з посади голови Конституційного Суду України, на яку його призначив у травні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року Зеленський своїм указом відсторонив від роботи голову КСУ строком на два місяці. Серед підстав — Тупицький не просто фігурує в одній із кримінальних справ, а й, за даними ДБР, надавав неправдиві свідчення і намагався підкупити свідка. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація