Буде щось позитивне, за кілька годин почуєте результати – екзарх Даниїл про Томос українській церкві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, доповідь екзархів щодо українського питання була "чудово сприйнята".

Екзарх Вселенського патріарха в Україні, архієпископ Даниїл Памфілійський заявив, що має надію на "позитивне" рішення щодо українського питання наприкінці Синоду Вселенського патріархату, який триває у Стамбулі.

Про це він заявив перед початком засідання Синоду в останній день, 11 жовтня, передає "Радіо Свобода".

"Доповідь пройшла чудово, ми провели зустріч із патріархом, а сьогодні зранку продовжуємо. Сподіваємося, що до кінця дня буде офіційне повідомлення. Доповідь була сприйнята чудово. Я думаю, всі були зацікавлені українським питанням, було багато питань і відповідей. Так що думаю, що буде щось позитивне. Буде ще продовження доповіді і обговорення. Думаю, за кілька годин ви почуєте результати", - заявив він.

ВідеоВсі зацікавлені українським питанням – екзарх Даниїл Памфілійський

Екзарх Вселенського патріарха в Україні, архієпископ Даниїл Памфілійський тримає доповідь перед Вселенським патріархатом та має надію на позитивне рішення щодо українського питання наприкінці Синоду. Про це він в перерві своєї доповіді розповів журналістам.

Всі зацікавлені українським питанням – екзарх Даниїл Памфілійський

Нагадаємо, 9 жовтня у Стамбулі розпочався Синод Вселенського патріархату, основним питанням якого стане надання українській церкві автокефалії

За словами владики Даниїла, архієпископа Памфілійського, екзарха Константинополя в Україні, церкви в Україні вже готові до об’єднання та співпраці. Натомість член священного синоду Вселенського патріархату митрополит Австрії і екзарх Угорщини Арсеніос ухилився від відповіді про можливість надання Томосу вже на цьому синоді. У разі, якщо архієреї не дійдуть згоди, українське питання можуть перенести на наступне засідання Синоду, що відбудеться у листопаді.

ВідеоУкраїнське питання. У Стамбулі оголосять результати засідання Священного Синоду

Результати засідання опублікують сьогодні протягом дня. Впродовж семи годин учасники синоду дискутували щодо українського питання. В Стамбулі вже заслухали звіт церковників, які місяць працювали в Україні.

Українське питання. У Стамбулі оголосять результати засідання Священного Синоду

Залиште свій коментар

Вибір редакції