"Буде така ж сама спека, як в Лапландії": температурні рекорди у світі, та яка погода очікується в Україні

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Буде така ж сама спека, як в Лапландії": температурні рекорди у світі, та яка погода очікується в Україні

Фото: Associated Press

До України прийде циклон із дощами і грозами.

Пустельна спека до +35 повернулася в Україну. Над нами знову навис антициклон. Щоправда від завтра усе дуже круто зміниться.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Круті перепади температури  такі явища, як ураган "Ельза". Його швидкість сягала 120 кілометрів на годину. Спершу він пронісся Карибською затокою, а потім налетів на південне і східне узбережжя Сполучених штатів.

Врізавшись у суходіл  ураган трохи стих – до рівня шторму - вітер ослаб зі 120 кілометрів на годину до 90. Але руйнувати все довкола йому вистачало сил. Він висмикував дерева з землі, зривав дахи і заливав потужними зливами все довкола. "Ельза" спровокувала появу торнадо, що раптово налітали на міста і так само раптово зникали. Поранення отримали десятки людей. Один чоловік загинув – на нього впало дерево.

Наприкінці тижня "Ельза" дісталася  до Нью-Йорку. Місто миттєво затопило . Під воду пішли дороги і станції метро. Із підземки люди буквально випливали.

А  Канаду яка ще не оговталась після катастрофічних  + 50 цього тижня атакували 710 тисяч ударів блискавок.

Фактично небо миготіло без перестану. Кожну секунду спалахувало сотнями громовиць. Метеорологи кажуть – розрядів нарахували в 10 разів більше, ніж зазвичай. І зафіксували їх у Британській Колумбії.

Це відбувалося саме в тому регіоні, де спека  вбила понад півтисячі людей і спопелила ціле містечко Літтон.

Ще один столітній рекорд, який охрестили жахом Санта Клауса, зафіксували в Лапландії. У країні снігів  +33,5 градуси. А це ж територія за полярним колом.

В Україні буде так само спекотно, "як в Лапландії" +35 на сході, +33 на півдні, у центрі і півночі. І всього на кілька градусів свіжіше буде на заході. Але ось що зміниться кардинально вже від завтра. До України прийде циклон – із дощами і грозами. Накриє всі області від Криму до Чернігівщини, і затримається на 2 дні. Міста ці зливи не остудять, а от миттєво  перетворити вулиці в ріки, а потім знов висушити до пустельних температур - запросто. 

Метеозалежність: 710 тисяч ударів блискавок, цунамі на Запоріжжі, і жах Санта-Клауса в Лапландії

Метеозалежність: 710 тисяч ударів блискавок, цунамі на Запоріжжі, і жах Санта-Клауса в Лапландії
Наступна публікація