Будинок медсестри Каддафі у Броварах атакують світові ЗМІ

Журналісти спробували привітати "улюблену медсестру" лівійського лідера Галину Колотницьку з 8 березня.

 Будинок  медсестри лівійського лідера Муаммара Каддафі Галини Колотницької у Броварах атакують потужні світові ЗМІ. Проте досі їм вдавалося поспілкуватися лише з сусідами легендарної жінки.

Журналісти спробували привітати Колотницьку з 8 березня. Утім, у відповідь з-за дверей квартири - вже традиційна мовчанка.

Натомість, вдалося поспілкуватись з сусідами. Дехто з них по-доброму заздрить Колотницькій через таку увагу з боку журналістів. Відгуки про медсестру Каддафі - лише якнайкращі.

За словами сусідів, Галина дуже добра і щедра людина, "от тільки в  рідні Бровари приїжджає рідко". Проте, зазначають сусіди, мабуть воно того варте, бо одразу по приїзді Галина змогла купити трикімнатну квартиру у новому будинку.

Відзначили і "безмежну гостинність" жінки. "Тільки-но вона вдома,  гості  з Лівії вже їдуть сюди. Декілька місяців тому у неї тиждень гостював якийсь лівієць. Утім, хто він, ніхто не знає", - розповіли сусіди.

Такого журналістського ажіотажу подвір'я будинку, де мешкає Колотницька, не бачило зроду. Масова увага  журналістів для  його мешканців - чи не найпопулярніша тема для розмов. Скільки ще протримається такий ажіотаж, невідомо, проте сусіди впевнені, що це буде тривати, доки сама винуватиця  не розвіє усіх чуток.

Нагадаємо, раніше навколо "улюбленої медсестри" Каддафі спалахнув неабиякий скандал. Повертаючись з Лівії до України, медсестра нібито влаштувала на борту літака п'яний бешкет, "качала права", і після прибуття до "Борисполя" в неї нібито забрали закордонний паспорт.

Читайте також:

Українська медсестра розповіла про жахи війни у Лівії та бездіяльність посольства

Українська медсестра називає Каддафі "татом" і вірить в його перемогу

Медсестра Каддафі повернулася в Україну

Дочка медсестри Каддафі: мати не його коханка, а просто хороша медсестра

ВідеоМедсестра Муаммара Каддафі живе в умовах штурму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: