Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Йде повним ходом". Гройсман відзвітував про ремонт доріг в Україні

Найгірші справи з ремонтом доріг у Чернівецькій та Сумській областях.

Понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на 2018 рік, виконано або перебуває на завершальній стадії, а у вересні в уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі у всіх областях.

Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства, у неділю, 22 липня.

Гройсман, Кабмін
Урядовий портал

Голова Кабміну наголосив, що будівельна машина "йде повним ходом". 

"Більше половини планів вже виконано. Але в різних регіонах по-різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально. Ми робимо перевірки, будуть аудити після завершення об’єктів. Далі – у вересні – будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу", – сказав Гройсман.

Наразі, за даними учасників наради, найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. У Чернівецькій та Сумській областях ситуація найгірша.  

У прес-службі Кабміну нагадали, що цього року на ремонт доріг виділене рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.

ВідеоОдеські підлітки взялися заробляти на водіях, які дворами об'їжджають перекриту на ремонт дорогу

Заробіток на літніх канікулах - платне подвір'я. В Одесі підлітки збирають гроші з водіїв, які курсують під їхніми будинками і таким чином об'їжджають перекриту на ремонт дорогу. Хлопці перекривають дворовий проїзд дерев'яним щитом або шинами. А прибирають перешкоду, лише коли їм заплатять. Просять небагато - 5 гривень. І запевняють, що збирають на морозиво. 

Одеські підлітки взялися заробляти на водіях, які дворами об'їжджають перекриту на ремонт дорогу

Вибір редакції