Будівля Кабміну почала сповзати на Європейську площу

Через забудову Києва висотками, будівля Кабміну почала повільно, по півтора-два міліметри на рік, сповзати в бік Європейської площі.

Будівля Кабміну через забудову Києва почала сповзати на Європейську площу. Наразі будівля Кабміну знаходиться в аварійному стані.

Причиною цього став багатоповерховий будинок комітетів Верховної ради, який був побудований поруч з Кабміном в 2005 році.

"Кабмін стоїть на схилі. Коли поруч з ним побудували "висотку", істотно зросло навантаження на фундамент. Під ним розташовані пливуни - і Кабмін почав повільно, по півтора-два міліметри на рік, сповзати в бік Європейської площі", - розповів співробітник господарсько-фінансового департаменту уряду Володимир Гречуха.

Як повідомили в департаменті КМУ, в середині робочого дня стеля в кабінетах часто скрипить, іноді сипиться штукатурка. У Науково-дослідному інституті будівельних конструкцій, який вже близько 10 років веде спостереження за будівлею Кабміну, забили тривогу: згідно з його висновком, будівля може впасти.

Для ремонту з Держбюджету в екстреному порядку виділили 1,7 млн. грн. Мова йде про капітальний ремонт кабінетів, коридорів і холів із заміною обладнання з кондиціонування повітря і пристроїв захисного навісу над ганком 10-го під'їзду.

Операція з порятунку будівлі Кабміну вже почалася. Першою її фазою стануть проектні роботи - наразі вони ведуться на 7-му поверсі, неподалік від залу засідань Кабміну.

За словами Володимира Гречухи, на проектні роботи буде витрачена лише частина виділеної суми - залишок цього року освоїти не встигнуть, і він піде назад до Держбюджету.

Читайте також:

Центральний гастроном у Києві перетворять на торговий центр

Оспіваний в романі Гончара собор може обвалитися будь-якої миті

Забудови в центрі Києва поділять на хороші та погані

Скандальна забудова Софії Київської зупинена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: