"Будуть капати гроші": одеситка влаштувалася на роботу психологинею, а довелось дивитися на збоченців

"Будуть капати гроші": одеситка влаштувалася на роботу психологинею, а довелось дивитися на збоченців

Фото: pixabay.com

Дівчина пережила стрес після такої "роботи".

В умовах карантину в Україні з'явилося чимало нових вакансій і пропозицій попрацювати дистанційно. На одне з таких оголошень відгукнулася початківець-психологиня Світлана. Але замість добре оплачуваної роботи отримала стрес.

Про це пише видання "Думская".

Дівчина думала, що буде працювати помічником психолога, а насправді їй довелося дивитися на дікпікі і самозадоволення у прямому ефірі. 

Все почалося з того, що дівчина записалася на співбесіду і в той же день прибула за вказаною адресою в самому центрі Одеси. Вже на ресепшені Світлану зареєстрували на спеціальному сайті, використовуючи її персональні дані, та ознайомили з правилами - що можна, а чого не можна допускати в листуванні.

"Потім мені видали ноутбук і показали робоче місце. Виявилося, що це великий зал, розділений ширмами, а за ними - ліжка і столи. Вмикнули сайт, де чоловіки з різних країн демонстрували свої геніталії і самозадовольнялися на камеру. Дівчата-адміністраторки пропонують "дивитися серіал" і вдавати, що ти дивишся на них, а в цей час тобі будуть капати гроші", - розповідає Світлана.

У той же день дівчина вирішила видалити свою анкету з сайту, але у відповідь отримала агресивні нападки і приниження. Світлану намагалися переконати в тому, що це вигідна робота, за яку можна отримувати непогані гроші.

До слова, райдужні фінансові перспективи озвучують кандидатам вже в телефонній розмові. Кажуть, що за хорошу роботу дівчат часто заохочують самі клієнти - надсилають їм подарунки і переказують гроші.

"У нас є 62-річна бабуся, так ось вона таролог і психолог з великим досвідом. Коли чоловіки надсилають їй свої інтимні фотографії, вона їх намагається переводити на іншу тему, відволікає їх. Вона в місяць має 1,5-2 тисячі доларів", - розповіла рекрутер Марія.

За словами дівчини, в день їй вдавалося заробляти по 50-100 доларів. Для цього, каже дівчина, їй іноді доводилося знімати бюстгальтер і спостерігати за тим, як клієнт "кайфує".

Як повідомлялося раніше, останнім часом у Мережі простежується нова тенденція – у чатах для секс-знайомств користувачі почали вказувати, що вже вакциновані від коронавірусу. На думку сексологів, вакцинація та скасування обмежень допоможе людям відновити своє соціальне життя, і вони шукатимуть справжнє кохання, радше значущих стосунків, аніж просто сексу.

"Почав сунути руки під одяг": дівчата зважились розповісти правду про домагання Володимира Талашка

"Почав сунути руки під одяг": дівчата зважились розповісти правду про домагання Володимира Талашка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
60к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація