Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Будуть прориватись у будь-який спосіб: у ДПСУ прогнозують масштабний наплив мігрантів до України

Це пов'язано із посиленням протидії незаконній міграції у Європі.

Україна незабаром може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів.

Про це сказав голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, передає Укрінформ.

За його словами, мігранти "будуть намагатися потрапити до нашої держави у будь-який спосіб”. Цигикал пояснив, що зараз країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції і, відповідно, відбудеться переорієнтування цих потоків на інші напрямки, зокрема до України.

Так, Цигикал розповів, що вже сьогодні спостерігається збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в’їзду. "Потенційні незаконні мігранти, спираючись на підтримку діаспор, офіційно видані документи та інші умовно законні шляхи намагаються потрапити до України, аби потім тут залишитися на нелегальному становищі, чи далі незаконно переходити кордон до ЄС", - пояснив він.

Також голова ДПСУ уточнив, що це переважно вихідці з Африки та Близького Сходу. Цигикал вважає, що Україні слід посилювати міграційне законодавство та криміналізувати відповідальність за незаконне перетинання державного кордону.

Крім того, зауважив він, правоохоронним органам слід детально відпрацювати аспекти взаємодії щодо упередження потрапляння незаконних мігрантів до країни та посилити інженерне облаштування кордону.

"Це – комплексне питання, яке стосується усіх учасників сектору національної безпеки та оборони», - додав Цигикал.

Раніше під час саміту лідерів країн-членів Європейського Союзу у Брюсселі керівники держав протягом дев'яти годин сиділи за столом перемовин. Лише після тривалого часу було ухвалене рішення щодо зміни міграційної політики та справ біженців. Політика щодо нелегальної міграції стане жорсткішою. Рішення, ухвалені під час саміту, спрямовані на запобігання неконтрольованому міграційному потоку, який спостерігався 2015 року, а також боротьбу з нелегальною міграцією на всіх напрямках.

ВідеоАмериканські штати судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-мігрантів

Міграційний скандал - 17 американських штатів судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-нелегальних мігрантів, що приїздять до Америки. Автори позову називають рішення Білого мому, згідно з яким понад дві тисячі дітей роз'єднали із родичами, неконституційним. І кажуть, що така політика була спричинена бажанням завдати шкоди нелегалам.

Американські штати судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-мігрантів

Вибір редакції