Букмекери: Янукович випередить Тимошенко на 6%

Букмекери обіцяють виграш у розмірі 200 доларів при ставці 100 на Тимошенко, але фаворитом вважають Януковича. Найбільше ставок на те, що він переможе з розривом у 6%.

Ставки
Сегодня
Виборцям пропонують підзаробити
Букмекери приймають ставки на вибори в Україні: Віктора Януковича вважають фаворитом на 86%, а на Юлії Тимошенко пропонують заробити 200 доларів на сотні.

Хоч букмекери заборонені в Україні, зіграти на другому турі виборів все одно можна. Скажімо, міжнародна букмекерська інтернет-контора Bwin вважає найбільш вірогідним переможцем Віктора Януковича.

Вона і раніше робила подібний прогноз, однак після першого туру, на думку букмекерів, шанси лідера "регіонів" стали трохи нижчими: якщо в грудні котирування на перемогу Януковича були 1,67 (ставиш 100 доларів, отримуєш 167), в січні, за тиждень до першого туру, знизилися до 1,2, то тепер коефіцієнт складає 1,33.

Змінювалися і котирування Юлії Тимошенко: у грудні - 2,07, 10 січня - 3,2, зараз - 3,05. Інакше кажучи, ймовірність перемоги Януковича - 86%, Тимошенко - 14% (у січні було 92% проти 8%).

Bwin вважає, що відрив лідера ПР від прем'єра буде трохи менше 6%: на те, що Янукович переможе з різницею більше 6%, дається коефіцієнт 1,9, а на те, що відрив буде менше 6% - 1,8.

Ще одна пропозиція букмекерів стосується активності виборців. Нагадаємо, в першому турі вона була 66,76%, але Bwin вважає, що в другому турі на дільниці прийде менше людей: на те, що їх буде більше 66,5%, дається коефіцієнт 1,9, на те, що менше - 1,8.

Читайте також:

Тимошенко і Януковичу призначили дебати

Підраховано 100% голосів: Янукович набрав 35,32% голосів, Тимошенко - 25,05%

Березовський: Україна стоїть перед вибором між дуже поганим і дуже поганим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: