Буковина звернулася до світу по гуманітарну допомогу

Області терміново необхідні матеріально-технічні засоби для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв звернувся до керівників 49 дипломатичних місій України за кордоном з проханням організувати допомогу потерпілому від стихії населенню Чернівецької обл.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

В окремих листах до Євроатлантичного центру координації реагування на катастрофи (EADRCC) та представника України при Європейському союзі Костянтина Єлісєєва йдеться про те, що області терміново необхідні матеріально-технічні засоби для ліквідації наслідків стихійного лиха, а саме: намети та спеціальні тимчасові споруди, спальні мішки, теплий одяг, електрогенератори, польові кухні, пальне, гелікоптер, рятувальні човни, моторні катамарани, будівельні матеріали, спеціальна будівельна техніка (екскаватори, бульдозери, автокрани), зварювальне обладнання, бензопили, потужні помпи та насоси, труби, електричні та телефонні кабелі, аптечки з ліками, питна вода, продукти харчування тощо.

Офіційні листи з проханням по допомогу також направлені до партнерських регіонів, а саме: голові уряду Федеральної землі Карінтія Герхарду Дьорфлеру та почесному консулу України в Австрії у землях Карінтія та Штірія Хорсту Шумі (Австрія), президенту ради депутатів округу Швабія Юргену Райхерту (Німеччина), президенту Генеральної ради Департаменту Майєнн Жану Артюї (Франція), прем'єру провінції Саскачеван Бреду Уолл та лейтенант-губернатору провінції Саскачеван Гордону Барнхарт (Канада), губернатору Рязанської обл. Ковальову О.І. (Росія), голові Вітебського обласного виконавчого комітету Косинцю О.М. (Білорусь).

Чернівецькою обласною державною адміністрацією додатково відкрито благодійний валютний рахунок для надання грошової допомоги постраждалим від повені.

Нагадаємо, у Чернівецькій області внаслідок повені, що охопила регіон, 28 населених пунктів залишаються підтопленими, 15 - знеструмленими й 3 - без газопостачання.

Як повідомляє прес-служба МНС, у зоні стихійного лиха опинилися близько 250 тис. осіб, з них 2,459 тис. осіб, у тому числі 294 дитини, - відселені з місць постійного проживання.

Силами МНС при взаємодії з оперативними групами облдержадміністрації було врятовано 1,083 тис. осіб, у тому числі 90 дітей, 1 людина загинула і 4 вважаються зниклими безвісти.

Читайте також:

Повінь на Буковині частково перекрила кордон з Румунією

Уряд перерахував до постраждалої від повені Буковини 40 млн грн

Зсув ґрунту в Чернівцях зупинив потяг "Москва-Софія"

ВідеоБуковина звернулася до світу по гуманітарну допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: