Були працівниками ОДА: у Полтаві перекинувся човен і загинули троє людей

Були працівниками ОДА: у Полтаві перекинувся човен і загинули троє людей

фото: Суспільне Полтава

Відпочивальники надто близько підпливли до греблі.

У Полтаві з річки Ворскла витягли тіла усіх трьох людей, які загинули в результаті перекидання човна на дамбі. Вони були працівниками Полтавської ОДА.

Про це повідомляє "Суспільне".

Двох потопельників із води дістали 11 квітня, а тіло третього - сьогодні,12 квітня. За словами заступника голови обласної адміністрації Дмитра Луніна, загиблими виявилися два працівники ОДА, а ще один працював в установі раніше.

Поліцейські за фактом загибелі людей відкрили кримінальне провадження.

"Інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 291 "Порушення чинних на транспорті правил, які убезпечують рух, що спричинило загибель людей". З'ясовують обставини, як саме трапилась трагедія, встановлюють можливих очевидців та свідків події",  -  розповідає речник поліції Полтавщини Роман Грішин.

Моторний човен на річці зафіксували камери спостереження. На відео видно, що у ньому троє чоловіків підпливають проти течії до "Вакуленського шлюза-регулятора". Місцеві говорять, що кататися на човнах і купатися там заборонено через сильний вир води.

Нагадаємо, що у Полтаві біля греблі перекинувся човен із трьома людьми. Відпочивальники надто близько підпливли до греблі - їх туди затягло течією.

Новини України: у Полтаві шукають відпочивальника, який перекинувся на човні

Новини України: у Полтаві шукають відпочивальника, який перекинувся на човні

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація