Були змерзлі та голодні: у Донецькій області матір покинула чотирьох маленьких дітей в нестерпних умовах

Були змерзлі та голодні: у Донецькій області матір покинула чотирьох маленьких дітей в нестерпних умовах

УНІАН

30-річну жінку співробітники поліції вже неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків.

В Бахмуті Донецької області поліцейські врятували чотирьох малолітніх дітей, яких покинула матір. Діти перебували в нестерпних, а головне – небезпечних для їхнього життя та здоров’я умовах.

Про це у вівторок, 15 грудня, повідомляє пресслужба Бахмутського відділу поліції.

Правоохоронці отримали повідомлення, що четверо дітей самі перебувають в будинку з пічним опаленням.

"Коли поліцейські увійшли до оселі, то побачили жахливу картину – в антисанітарних умовах перебували четверо маленьких дітей. У приміщенні стояв їдкий запах диму, продуктів харчування не було. Самі ж діти мали неохайний вигляд, були напівроздягнуті, змерзлі, голодні та без нагляду дорослих", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці, зважаючи на ситуацію в родині та мінусову температуру на вулиці, вирішили тимчасово помістити дітей до медичного закладу, де їм буде надано необхідну допомогу.

Як зазначається, матір дітей так і не з’явилася навіть до медичного закладу. 30-річну жінку співробітники поліції вже неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків.

"Слід зазначити, що у подібних випадках пріоритетом завжди є збереження біологічної сім'ї - з цією метою соціальні служби беруть на себе вирішення найбільш нагальних проблем таких родин. Позбавлення батьківських прав - це міра, до якої вдаються лише у крайніх випадках: коли порушення прав дітей з боку батьків є системним й злісним, від чого виникає реальна загроза їхньому здоров'ю та розвитку", - додали в поліції.

Нагадаємо, у Дніпрі правоохоронці вимушені були забрати з оселі сімох дітей, бо ті, голодні, копирсалися в горах сміття. Як виявилось, у таких умовах вони зростали вже кілька років. А останні три роки родина стояла на обліку служби в справах дітей. Діти самі викликали копів, доки матері не було вдома.

У Дніпрі копи забрали з оселі голодних дітей, які копирсалися в смітті

У Дніпрі копи забрали з оселі голодних дітей, які копирсалися в смітті
Наступна публікація