Булінг матері у дитсадку через одяг дитини: у міськраді П'ятихаток відреагували на скандал

Булінг матері у дитсадку через одяг дитини: у міськраді П'ятихаток відреагували на скандал

Фото: УНІАН

У міськраді заявляють, що жінку в дитсадку не булили.

У міськраді П'ятихаток Дніпропетровської області прокоментували скандальну ситуацію, яка склалася у дошкільному закладі №3 "Малятко". Мама 2-річної дівчинки поскаржилася на булінг з боку завідувачки.

Про це повідомляє Vgorode.

Зазначається, що в управлінні освіти, культури, туризму і спорту П'ятихатського міськради, після звернення мами була створена комісія, яка розглядала цю ситуацію. За результатами роботи комісії, факт булінгу не підтвердився.

"Документи, що заявниця - самотня мати, - відсутні. Зневажливого ставлення до заявниці директорка не проявляла, до іншої установи дошкільного освіти не направляла, а навпаки переконувала залишити дитину в садку. Станом на 9 липня дочка заявниці зараховано в ясельну групу дитячого садка №3 "Малятко" з 1 липня 2021 року і питання про її відрахування не піднімалося", - розповіли в управлінні.

Нагадаємо, що раніше мама дворічної дівчинки розповіла, що під час приймання її дитини до дитсадка з неї вимагали гроші, а також завідувачка постійно присікувалася до неї то через її одяг, то через одяг дитини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація