Булінг в школі: в Херсонській області підліток ображав хлопчика і фільмував це на телефон

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Булінг в школі: в Херсонській області підліток ображав хлопчика і фільмував це на телефон

pixabay.com

ювенал провів виховні бесіди з іншими учнями школи, які були очевидцями знущань та спокійно спостерігали.

В Херсонській області у школі учень 8 класу принижував молодшого і фільмував це на телефон. Хлопчик змушував шестикласника говорити нецензурні слова, обмотатися плівкою, виносити з дому гроші, ображав і лякав.

Про це повідомили в ГУНП області.

В поліцію надійшло колективне звернення від адміністрації однієї зі шкіл Каховського району. Учень 8 класу усіляко ображав та принижував шестикласника. Виховні бесіди з 15-річним хлопчиком та його батьками не впливали на його поведінку.

Виявилося, що восьмикласник від початку року словесно принижував учня, примушував його говорити нецензурні слова та знімав це на телефон. Також кривдник примусив школяра обмотатися плівкою і під виглядом участі у флешмобі теж знімав це на телефон. Зі слів потерпілого, старшокласник ще просив його виносити з дому гроші й інструменти батьків, потім передавати йому.

Під час бесіди ювеналів з матір’ю булера та розповіла, що намагається вплинути на поведінку сина, але їй це не вдається, хлопець не слухається.

З кривдником поліцейський провів профілактичну бесіду, а на матір складено адміністративний протокол за ст.173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, ювенал провів виховні бесіди з іншими учнями школи, які були очевидцями знущань та спокійно спостерігали за цим. Дітям пояснили неприпустимість подібної поведінки і правові наслідки систематичного цькування. 

Нагадаємо, у Соснівському ліцеї, що у Львівській області, директорка регулярно знущалась із дітей: вона лаялась та обзивала школярок. 

 

Наступна публікація