Булочки з мурахами і гнилі овочі: у курортній Кирилівці перевірили їдальні дитячо-оздоровчих таборів

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
2054
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Булочки з мурахами і гнилі овочі: у курортній Кирилівці перевірили їдальні дитячо-оздоровчих таборів

Держпродспоживслужба перевірила безпечність та якість харчування у оздоровчих таборах Кирилівки та виявила порушення.

У Кирилівці Запорізької області до дитячо-оздоровчих таборів навідалися інспектори  Держпродспоживслужби. Вони оглянули їдальні закладів та виявили там купу порушень.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Запорізькій області.

У державній службі говорять, що систематично проводять моніторинг дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, але на жаль, практично в кожному з них фіксують порушення діючого законодавства. Якщо на початку курортного сезону під час перевірок порушень не фіксували, то зараз ця картина кардинально змінилася.

Нещодавна перевірка у дитячому закладі в селищі Кирилівка (на Федотовій косі) виявила кричущі порушення.

"У борошняному цеху на технологічному обладнанні, столах, стінах, підвіконні були наявні мурахи. В складському приміщенні для сировини під брудною тканиною, насипом охолоджувалися свіжовипечені булки з зазначеного цеху. Для приготування страв комірником закладу були видані огірки з ознаками ураження гниллю. Також було не впорядковано ведення документації стосовно обігу сировини та харчових продуктів", - розповідають у Держпродспоживслужбі.

Булочки з комахами та гнилі овочі утилізували, а борошняний цех закладу зачинили для проведення дезінсекції з подальшим генеральним прибиранням. На чотирьох відповідальних осіб складено протоколи про адміністративні порушення.

На теперішній час всі виявлені недоліки усунені, про що керівництво закладу письмово повідомило та підтвердило лабораторно.

Нагадаємо, що в Україні перевірили їдальні у школах та дитсадках та виявили гнилі овочі, мишачий послід і тотальну антисанітарію.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2054
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація