Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бум на розмитнення "євроблях": лише на Буковині вже сплачено до бюджету майже 17 мільйонів грн

На Львівщині порожні кордони

У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже дві сотні власників «євроблях». Щодня їх кількість зростає і вже навіть утворилася черга з охочих перевести своє авто на українську реєстрацію, йдеться в ТСН.12.00. 

Водії вже спричиняють колапс на проходженні експертного огляду авто - без нього розмитнити автівку неможливо. У відділі митного оформлення так само чимало людей, дехто просто питає про процедуру, утім, більшість вже визначились -  своє авто таки треба  розмитнювати, адже усвідомили, що закон уже не зміниться. Тому готові сплати  навіть чималі суми в бюджет і далі їздити без проблем. 

І от, якщо кілька днів тому на Чернівецькій митниці оформили трохи більше півсотні авто на єврономерах, то станом на сьогоднішній ранок їх вже 189. На митниці навіть назвали точну суму сплачених в бюджет коштів - 16 мільйонів 800 тисяч гривень. Щодня тут оформлюють близько 4 десятків авто.

У сервісному центрі МВС відсьогодні планують почати видавати розмитненим автівкам українські номери, тут, як і на митниці, в разі сильного напливу охочих, готові працювати без вихідних, поки не спаде ажіотаж.

Разом з тим на пункті пропуску Краковець кордон порожній. Побачити таку картину - це рідкість. Бо  ще тиждень тому черги тут бувало сягали до ста машин, бо мешканці прикордоння щодня їздили до Польщі на нерозмитнених авто. А  тепер виїхати з України автівкою на іноземній реєстрації можна, але от повернутися можна лише, якщо розмитнити машину або ж сплатити повну суму розмитнення як заставу. Тому деякі водії  навіть залишають свої автівки на польській території.

Та все ж, кажуть митники, мешканці прикордоння таки почали розмитнювати автомобілі.

«Якщо за перший тиждень в нас було оформлено три транспортні засоби, то тільки за сьогодні вже 34 транспортні засоби. І з цих 34 машин стягнено податків близько двох мільйонів гривень», - каже керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції