Бурджанадзе: українці в Грузії не воювали

Громадяни Україні не брали участі в грузино-російському збройному конфлікті, а всі поставки української зброї були законними.


Про це заявила в інтерв`ю "Дзеркалу тижня" екс-спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

"Що ж до участі українців у конфлікті на боці Грузії, то таких підтверджених чи непідтверджених даних у мене немає. Думаю, таких фактів і немає", - заявила вона.

Бурджанадзе також заперечує, що були незаконні поставки зброї з України.

"Я знаю, що існували поставки зброї. Та всі вони були офіційними, у межах домовленостей між Україною і Грузією. У мене немає інформації про те, що були якісь інші поставки, які виходили за рамки домовленостей між двома державами", — заявила екс-спікер грузинського парламенту.

Як повідомляв ТСН.ua, голова парламентської комісії зі з'ясування обставин і встановлення фактів постачання до Грузії української військової техніки Валерій Коновалюк заявляв, що комісія має в своєму розпорядженні факти незаконних поставок зброї в цю країну, а також про причетність до цього президента України. За його словами, постачання здійснювалися впродовж травня і червня цього року, що підтверджується певними контрактами.

17 листопада Служба безпеки України заявила, що всі необґрунтовані твердження та припущення Коновалюка щодо поставок товарів військового призначення до Грузії не відповідають дійсності та є загрожують національній безпеці України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: