Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бурштиновий" прокурор у суді оцінив вартість своєї годинникової колекції

 Прокуратура вимагає для Андрія Боровика 10 мільйонів застави.

У Печерському суді столиці обирають запобіжний захід для заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, якого підозрюють у причетності до бурштинової мафії.

При затриманні в нього та його поплічників вилучили коштовності та годинники на сотні тисяч доларів, хоча сам підозрюваний запевняє, що це підробки привезені з Туреччини і їхні вартість 1200 доларів.

Проте прокуратура все рівно вимагає для Боровика заставу у 10 мільйонів гривень. Хоча він каже, що немає ані копійки.

Нагадаємо, що на території Рівненської області відбувається операція "Бурштин", в якій задіяні 300 оперативників МВС та СБУ, тривають 123 обшуки квартир та місць роботи підозрюваних у створенні злочинного угрупування.

В організації незаконного видобутку бурштину підозрюються 32 людини, наразі затримано чотирьох людей, у тому числі діючий заступник прокурора Рівненської області, який очолював злочинне угрупування. Його головними помічниками були керівник та співробітник структурного підрозділу обласного управління СБУ. До групи також входили начальник внутрішньої безпеки обласної поліції та його підлеглий, діючі та колишні працівники поліції, голови двох райдержадміністрацій, два керівники районних прокуратур, керівники лісгоспів, а також представники криміналітету.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції