"Був безконфліктною дитиною": що відомо про 15-річного хлопця, який убив 12-річну дівчинку

"Був безконфліктною дитиною": що відомо про 15-річного хлопця, який убив 12-річну дівчинку

ТСН

Сусідів здивувала історія в Інстаграмі, яку виклала колишня дівчина підозрюваного.

Одна з колишніх дівчат 15-річного хлопця, якого суд заарештував на 2 місяці за вбивство 12-річної Софії з Яготина Київської області, розповіла ТСН, що півтора року тому вона сама ледь не стала його жертвою.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Запобіжний захід хлопцю обирали за зачиненими дверима, у присутності лише адвоката, батьків та психолог. Пресу до судової зали пустили лише тоді, коли суддя зачитувала ухвалу.

Підозрюваного знімати не дозволили, бо він неповнолітній. Цьогоріч закінчив 9 клас, забрав зі школи документи й вступив до коледжу. В одній школі із ним навчалась і вбита Софія. Там розповіли, що вони добре товаришували.

"Він був абсолютно безконфліктною дитиною, ніколи не бився. Він брав участь у художній самодіяльності, у театральному кружку. Він дружив з дівчатами, він був уважний, завжди з усмішкою", - розповіли у школі.

Хлопець переїхав із мамою до Яготина зі столиці 5 років тому. Тут вони жили разом із бабусею. Сусіди про парубка відгукуються добре.

"Добрий хлопець, ніхто нічого ніде даже не підозрював. І вітався, і допомагав усе, усе кругом, попросиш - він допоможе", - розповів чоловік.

Не на камеру місцеві розповіли, що стадіон і парк поблизу нього - одні з найпопулярніших місць серед підлітків у місті. Тут вони часто збираються ввечері і випивають. Кажуть, слабоалкогольні напої хлопець із дівчиною пили й того вечора. Але коли близько першої ночі підозрюваного підвозив товариш додому нічого незвичного в ньому нібито не помітив, та й запаху алкоголю від нього не чув. Але що всіх здивувало, то це історія в Інстаграмі, яку виклала колишня дівчина підозрюваного.

"Дякую, що на місці тієї дівчини була не я. Добре, що я тоді втекла. Ненавиджу тебе", - написала вона.

Суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки

Суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки

Тоді - це півтора року тому, розповіла дівчина ТСН телефоном: "Він теж до мене цілуваться ліз, а я його відштовхнула і він намагався продовжити, поцілувать. Ну, я якось викрутилась і пішла. Він випив тоді, він сказав, що не контролював себе".

Софії втекти не вдалося. У ніч проти понеділка вона пішла гуляти з друзями, але додому не повернулася. Тоді до пошуків долучилися поліцейські. Коли опитали всіх, із ким дівчинка була того вечора, вийшли на хлопця, який бачив її останнім. Спочатку він сказав поліцейським, що вона вночі поїхала на маршрутці до іншого місті, але згодом показав місце, де залишив тіло. І зізнався, що домагався її. А коли вона відмовила, задушив дівчинку її ж ременем.

У середу, 12 серпня, із Софією попрощались у Яготині. У вересні вона мала б піти до 8 класу.

Наступна публікація