Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Був повний треш": Зеленський нагадав про нові умови ЗНО і побажав абітурієнтам успіхів

"Був повний треш": Зеленський нагадав про нові умови ЗНО і побажав абітурієнтам успіхів

Зеленський побажав вступникам отримати 200 балів на ЗНО.

Президент України Володимир Зеленський напередодні першого ЗНО, яке відбудеться 25 червня, підтримав цьогорічних випускників і побажав їм успіхів на завтрашньому тестуванні. Глава держави також нагадав про важливість дотримання нових протиепідеміологічних умов на пунктах тестування задля уникнення зараження коронавірусом.

Про це Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

"Хочу звернутися до наших випускників, які завтра будуть складати ЗНО. Чесно кажучи, цьогоріч все не дуже справедливо через коронавірус: у вас не було нормального останнього дзвоника, не було випускного. Якщо казати, як ви зараз кажете, як каже моя донька: "Був повний треш". Але завтра у вас ЗНО, важливий день", - висловився Зеленський.

Президент наголосив, що вкрай важливо перебувати у пункті тестування в масці чи респіраторі, дотримуватися дистанції та дезінфікувати поверхні.

"Я впевнений, що все буде добре і буде дуже гарний результат. Знаю, що вам не просто і ми всі будемо тримати за вас кулаки... Пам'ятайте найголовніше - масочки і відстань один від одного, будь ласка. І все дезінфікуйте, от все, що можете. Все залежить від вашої фантазії. І всім бажаю 200 балів. Ви молодці, бажаю здоров'я, всім успіхів на ЗНО!", - наголосив президент.

До слова, основна сесія ЗНО у 2020 році триватиме від 25 червня до 17 липня.

Нагадаємо, у МОН очікують, що в основній сесії ЗНО візьмуть участь до 379 тисяч 493 учасників. Через карантин під час ЗНО в аудиторії перебуватимуть 15 осіб. Під час складання зберігатиметься соціальна дистанція. Діти будуть в масках, вчителі в масках і рукавичках. Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, - це 37,2 градуса.

Водночас, у 2020 році учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в закладах фахової передвищої освіти, звільняються від ДПА, але мають право його складати, зокрема, формі ЗНО. Водночас від проходження ЗНО не звільняють здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

Відео ЗНО на старті: все, що треба знати про проведення тестів на карантині

До ЗНО готові. Понад три мільйони масок та понад 100 тисяч літрів антисептиків вже розвезли по пунктах тестування. Незалежне зовнішнє оцінювання - із дотриманням усіх карантинних обмежень - розпочнеться 25 червня - абітурієнти здаватимуть математику. В аудиторіях буде до 15 учнів, усі мають бути в масках і здоровими.  

ЗНО на старті: все, що треба знати про проведення тестів на карантині

Залиште свій коментар

Вибір редакції