Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишнього керівника Міністерства оборони ще місяць триматимуть у в'язниці

Суд продовжив до 21 січня 2011 року запобіжний захід - взяття під варту - стосовно колишнього виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка.

Апеляційний суд м. Києва ще на один місяць продовжив запобіжний захід – тримання під вартою – стосовно колишнього виконуючого обов’язки міністра оборони, першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка.

Як повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, сьогодні відбулося засідання Апеляційного суду міста Києва з розгляду подання слідчого Головного управління військових прокуратур Генпрокуратури про продовження ще на два місяці строку тримання В.Іващенка під вартою.

Адвокат нагадав, що 21 грудня завершується попередній чотирьохмісячний термін тримання його підопічного під вартою, тому Генпрокуратура внесла подання до суду щодо продовження цього терміну ще на два місяці – загалом до шести місяців.

"Суд подання слідчого задовольнив частково і продовжив тримання під вартою ще на один місяць, тобто загалом до п’яти – до 21 січня 2011 року", - зазначив адвокат.

Він також повідомив, що Іващенка доставили до суду, й він особисто виклав свою позицію щодо доцільності перебування під вартою.

Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури 20 серпня було порушено кримінальну справу стосовно В.Іващенка за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Зараз він і адвокат вивчають матеріали справи, розслідування якої 1 листопада завершила Генпрокуратура.

Суть обвинувачення в тому, що В.Іващенко та арбітражний керуючий державного підприємства Міноборони "Феодосійський судномеханічний завод" М. звинувачуються у службових зловживаннях та пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу.

Читайте також:

Заарештований екс-глава Міноборони не визнає своєї провини

Екс-міністра уряду Тимошенко затримала Генпрокуратура

Екс-міністра уряду Тимошенко заарештували

Суд закрив справу проти екс-міністра уряду Тимошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції