Бюджетні витрати на вибори президента урізали на півмільярда

Сума витрат, необхідних для організації і проведення виборів президента України на 2010 рік, визначена в об’ємі 1,1 млрд грн.

Центральна виборча комісія знизила прогноз витрат на організацію і проведення чергових виборів президента в 2010 році на 0,47 млрд гривень з 1,53 млрд до 1,1 млрд гривень у зв’язку зі зменшенням кількості членів виборчих комісій.

Про це йдеться в повідомленні відділу у взаємодіях зі ЗМІ Секретаріату ЦВК.

"Загальна сума витрат, необхідних для організації і проведення виборів президента України на 2010 рік, визначена в об’ємі 1 млрд 100 млн 700 тис грн. Це на 471 млн 650 тис грн менше затвердженого раніше об’єму витрат, обрахованого на підставі попереднього закону", - сказано в повідомленні.

Таке рішення, з внесенням змін до відповідної постанови, ЦВК прийняла на своєму черговому засіданні, яке провів заступник голови комісії Андрій Магера.

В ході цього засідання ЦВК також затвердив порядок передачі електронної копії бази даних Державного реєстру виборців фракціям у Верховній раді і кандидатам на пост президента, а також встановила форми документів, необхідних для здійснення такої передачі.

Згідно з повідомленням, найближчим часом фракції Ради зможуть отримати в ЦВК копію бази даних Держреєстру.

Нагадаємо, в липні ЦВК оцінювала витрати на організацію і проведення чергових виборів президента в 2010 році в 1,532 млрд гривень.

У грудні 2008 року ЦВК визначила вартість чергових виборів Президента в 651,385 млн гривень і в 941,285 млн гривень - в разі проведення другого туру виборів.

Державним бюджетом на 2009 рік на вибори голови держави виділено 712,157 млн. гривень.

Рада призначила чергові вибори президента на неділю, 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Вибори президента України коштуватимуть мільярд доларів

Третина українців принципово не піде на вибори

Закон про вибори президента набув чинності

СП застерігає, що Рада власними руками відмінить вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: