Бюджету Києва загрожує рекордне недовиконання

За підсумками восьми місяців 2009 року до бюджету столиці вдалося зібрати максимум 25% від загального його обсягу.

За перше півріччя 2009-го у скарбницю Києва і районів удалося зібрати лише 33,2% запланованих доходів (це відсоток від піврічного плану, а не від повного).

Зокрема до міського бюджету вдалося зібрати і того менше - 32,6%. Такі цифри вчора були озвучені на засіданні бюджетної комісії Київради, де заслуховувалося питання про стан виконання бюджету за перших 6 місяців поточного року і виконання програми соціально-економічного розвитку Києва за цей же період, повідомляє видання "Газета по-киевски".

Скільки це реальних мільйонів і скільки відсотків від усього річного обсягу бюджету, дізнатися не вдалося - у звіті ГУ економіки таких цифр не виявилося. Як наголосив депутат-бютівець Сергій Мельник, план складено так, що основні надходження до бюджету очікуються наприкінці року, а тому реальна цифра виконання річного бюджету значно менше озвучених 32%.

Враховуючи все це, видання припускає, що за підсумками восьми місяців до бюджету вдалося зібрати максимум 25% від загального його обсягу. "…якщо так піде й надалі, до кінця року ми можемо мати безпрецедентне не лише для Києва, але і в масштабах всієї України, більш ніж 50%-е невиконання бюджету", - пише видання.

В той же час, наголошує видання, витратну частину бюджету за півроку міській владі вдалося виконати набагато "успішніше": на 41% по Києву і районам і на 40% - тільки по Києву. Таких показників, за зізнанням представників ГУ економіки, вдалося досягти завдяки залученню короткострокових запозичень з казначейства, які бралися на виконання соціально захищених бюджетних статей (виплату зарплати, закупівлю медикаментів та ін.).

Комісія Київради відклала розгляд питань про виконання бюджету на невизначений час, відправивши чиновників за реальними цифрами.

Тим часом, пише видання, завтра на сесії Київради знову роздаватимуть землю. Список земельних питань, які планується винести на сесію, досить значний. Як завжди, багато землевідведень приватним особам, чиї імена не вказуються на порядку денному. Зокрема - в центральних районах столиці: Печерському, Шевченківському, Голосіївському.

Читайте також:

Черновецький підвищив тарифи на поховання "улюблених бабусь"

Черновецький здасть шкірвендиспансери й психлікарні під офіси й магазини

БЮТ: Черновецький залишив Київ без психіатричної допомоги

Замість гречки Черновецький роздав киянам золоті зливки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: