БЮТ: 22 січня стане ясно, чи вже виїжджати на танках, чи ще зачекати

Опозиційні політики не виключають, що під час святкування Дня соборності влада готує провокації.

Прем'єра мультика
Андрій Шкіль
22 січня, на День соборності опозиція готується оголосити про консолідацію і створення міжпартійного руху боротьби проти нинішньої влади. Опозиційні депутати з нетерпінням очікують цього дня і закликають усіх зібратися на Софійській площі у Києві.

"22-го ніхто не консолідується. Кожен буде рватися до мікрофону і кричати своє. Але зібратися треба всім. І в цей день стане ясно, чи вже виїжджати на танках і топтати, чи ще зачекати", - розповів депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"Бо Янукович винен не один. Ми всі винні, що допускаємо до того, що топчуть наші символи. Янукович – лише подразник. Але на відміну від Януковича, нам нікуди тікати. Ми мусимо нарешті бути не квартирантами, а господарями на своїй землі", - додав Шкіль.

Нардеп від НУ-НС Тарас Стецьків повідомив, що 22 січня на Софійську площу прийдуть зокрема ієрархи Греко-католицької церкви, Київського патріархату, Протестантської церкви, лідери політичних партій, громадські діячі. Він не виключив, що влада готує на цей день провокації.

Стецьків розповів про стратегію дій націоналістичних сил: завершити пам'ятник Бандері у Львові до 20-ї річниці Незалежності, провести консолідуючу акцію усіх демократичних сил на Софійській площі, створити міжпартійний рух опору з режимом нинішньої влади.

Як відомо, в центрі Києва на 22 січня запланована масштабна акція опозиційних сил. Туди вже запросила своїх прихильників, зокрема, лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Зазначимо, глава МВС Анатолій Могильов стверджує, що 22 січня в Україні слід очікувати "кровопролиття", яке готується з метою "всьому світу показати, що діється в Україні".

Читайте також:

Янукович хоче, щоб українці 22 січня подивились один на одного з любов'ю

Тимошенко: Могильов залякує людей, щоб не пускати на мітинги

МВС: 22 січня в Україні буде кровопролиття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: