"БЮТ-Батьківщина" заблокував трибуну Верховної ради

Депутати від БЮТ заздалегідь заблокували трибуну, щоб це не зробили депутати з Партії регіонів, біля трибуни знаходиться близько 80 депутатів.

"БЮТ-Батьківщина" заблокував трибуну Верховної ради і вимагатиме розгляду опозиційних законопроектів. Про це заявив народний депутат "БЮТ-Батьківщина" Сергій Міщенко.

"Сьогодні ми заздалегідь заблокували трибуну, щоб це не зробили депутати з Партії регіонів, біля трибуни знаходиться близько 80 наших депутатів, і ми надалі будемо блокувати трибуну і президіум, доки коаліція не згодиться розглянути наші законопроекти", - сказав Міщенко.

"БЮТ-Батьківщина" вимагає розглянути проекти законів щодо введення мораторію на підвищення цін на газ для населення, тарифів на ЖКП, пенсійного віку, передбачити преференції для малого бізнесу, а також забезпечити законодавчо невиконання рішення Стокгольмського суду.

Нагадаємо, зранку 8 вересня БЮТ заблокував трибуну, вимагаючи першочергово розглянути їхні соціальні законопроекти. Однак коаліція хотіла йти за порядком денним, вказуючи, що законопроекти опозиції і так до нього включені.

У вівторок, 7 вересня, ВР відхилила законопроекти, що стосувалися мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів і цін на продукти та товари першої необхідності.

Читайте також:

БЮТ заблокував трибуну Ради

Фракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

БЮТ перетягне на свій бік депутатів коаліції

Депутати підтримали підвищення цін і тарифів ЖКГ

Відео"БЮТ-Батьківщина" заблокував трибуну Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: