БЮТ: бійців "Альфи" будемо стусанами виганяти

Соратник Тимошенко Андрій Портнов стверджує, що під виглядом слідчих дій фактично відбулося захоплення "Нафтогазу".

Бійці спецпідрозділу "Альфа" не мали права знаходитися в будівлі "Нафтогазу" після оприлюднення постанови Шевченківського райсуду Києва про призупинення слідчих дій.

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Портнов в ефірі 5 каналу.

"Не може це робити той підрозділ, який там був. Не мав він права там знаходитись. Особливо після постанови суду, а бійка ця (між депутатами БЮТ і бійцями спецпідрозділу) розпочалася після того, як суд вже постановив, що ці слідчі дії незаконні", - сказав він.

"Якщо там зараз буде перебувати хтось незаконно, будемо застосовувати заходи політичного впливу. Будемо стусанами виганяти", - зазначив депутат.

Портнов впевнений, що "під виглядом слідчих дій фактично відбулося захоплення держустанови".

"Але ви бачили, що цих людей стусанами вигнали звідти. Оці, що в масках були, так звана "Альфа". Вона давно вже не "Альфа". Слабкі люди під слабким керівництвом СБУ, їх вигнали з "Нафтогазу" і я думаю, що вони туди й не зайдуть", - заявив він.

Відповідаючи на питання, чи мали право депутати застосувати силу проти бійців спецпідрозділу, депутат заявив: "Я бачив, що наші депутати здійснювали свій захист від посягань".

Крім того, Портнов зазначив, що ситуація, яка склалася, "це суто економічні розборки, фундаментом яких є елементарна людська жадність, яку проявляють вищі керівники нашої держави разом із керівниками СБУ і просто не можуть поділити гроші".

"У нас позиція така – караван іде, а собака хай гавкає. Вона вже гавкає із Банкової, із Володимирської вулиці, там де СБУ знаходиться", - сказав він.

"У президента інше завдання – зробити так, щоб Україна ще біднішою стала, щоб можливо надзвичайну ситуацію вводити, чи дискредитувати уряд до останнього", - підкреслив депутат.

Читайте також:

Тимошенко обіцяє "надавати по руках" винним у захопленні "Нафтогазу"

Ющенко підтримав СБУ у справі проти "Нафтогазу"

У Росії переживають, що "Нафтогазу" не дадуть розрахуватися з "Газпромом"

"Нафтогаз": ми діємо законно, а в СБУ сидять дурні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: