БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

Блок Тимошенко, який програв вибори в Тернополі, заявляє, що їхні результати сфальсифікував голова Секретаріату президента.

Блок Тимошенко заявляє, що вибори в Тернопільській області 15 березня пройшли із серйозними порушеннями, та збирається оскаржувати результати голосування в суді.

Про це йдеться у заяві БЮТ.

Зокрема, представники блоку вважають, що тернопільські вибори - це "небезпечний фарс, який чиновники на чолі з Балогою хочуть видати за вільні вибори", додавши, що голосування було проведене "адміністративним шляхом із брутальними порушеннями законодавства та Конституції".

"Відбулися чисельні фальсифікації в ході голосування. Реальна кількість людей, що проголосували, не перевищувала 30 відсотків, але за годину до закінчення голосування було вкинуто 20 відсотків бюлетенів", - також заявляють у блоці.

Свідченням фальсифікацій представники БЮТ вважають другий результат, який на виборах здобуває партія "Єдиний центр", пов'язана з Балогою. В блоці зазначили, що ЄЦ не може мати такого високого рейтингу: "Фальсифікатори не врахували, що вже сама тільки думка про те, що Тернопільщина могла дати партії Балоги 15% голосів, є прямою образою мешканців області. Тернопіль завжди голосував за свободу, за незалежність, за демократію. За таких, як Балога, він ніколи не голосував і не голосуватиме".

Крім того, в заяві президентська команда звинувачується у намірі фальсифікувати наступні президентські вибори. "Те, що сталося в Тернополі, дозволяє нам стверджувати, що вчора мало місце випробування тотальної системі фальсифікації голосування, яка може бути застосована і під час виборів президента України, і на всіх наступних виборах. Це були найбрудніші і найцинічніші вибори в історії незалежної України", - впевнені у БЮТ.

Представники блоку прямо звинуватили керівника СП і його прихильників у тому, що вони контролювали діяльність виборчих комісій на Тернопільщині. БЮТ також зазначає, що не брав участі у виборах, незважаючи на те, що блок не викреслили з бюлетенів для голосування.

"БЮТ не брав участі в шоу під назвою "тернопільські вибори" і не визнає їх результатів. Ми заздалегідь попередили про це і дякуємо нашим прихильникам - а це більша частина мешканців області – які не взяли участі у цій брудній виставі. Ми будемо оскаржувати результати цих виборів у судовому порядку. Ми ніколи не дозволимо видавати цинічні фальсифікації Балоги за думку мешканців області", - пообіцяли в Блоці Тимошенко.

Нагадаємо, на виборах у Тернопільській області лідирує Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Також до Тернопільської облради проходять "Єдиний центр", Партія регіонів, БЮТ, "Наша Україна", Українська народна партія і Блок Литвина.

За даними обласного тервиборчкому на виборах на Тернопільщині проголосували 51% виборців.

Нагадаємо, остаточне рішення про проведення тернопільських виборів було ухвалене тільки 14 березня, за день до їхнього початку. Дозволи на проведення голосування дали Львівський апеляційний суд і Окружний адміністративний суд Києва.

Перед цим вибори Тернопільської облради відмінила Верховна рада, але це рішення було оскаржене в суді ВО "Свобода".

Читайте також:

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Офіційні результати виборів у Тернополі

Чотири партії контролюватимуть підрахунок голосів в Тернополі

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

ВідеоБЮТ про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: