БЮТ: Черновецький залишив Київ без психіатричної допомоги

Фракція БЮТ у Київраді стверджує, що столична мерія припинила фінансування Служби швидкої психіатричної допомоги.

У Києві більше нікому займатися госпіталізацією та допомогою людям з розладами психіки. Через борг у 4 тисячі гривень Службі швидкої психіатричної допомоги відключили телефонну мережу, а інші установи випадками подібної спрямованості не займаються.

Про це повідомляє прес-служба фракції БЮТ у Київській міськраді з посиланням на свого депутата Олексія Давиденка.

"Ця установа й раніше фінансувалася за залишковим принципом. Факти на лице – усі сім машин швидкої психіатричної допомоги у жахливому стані через свій вік. Проте нині Головне управління охорони здоров’я Києва взагалі припинило будь-яке виділення коштів на утримання Служби швидкої психіатричної допомоги, через що й виникла заборгованість по сплаті за телефонні послуги та їх відключення", - пояснив ситуацію Давиденко.

За його словами, тепер будь-які екстрені звернення щодо осіб з ознаками психічного розладу, наркозалежних та під час спроб суїциду приймати немає кому.

"Це мусять робити фахівці зі спеціальною освітою та навичками поводження з такими людьми. До того ж це не один чи два випадки на місяць, а 60-80 виїздів за одну робочу зміну", - зазначив депутат.

За словами Давиденка, однією з підстав для припинення фінансування Служби швидкої психіатричної допомоги київська влада називає рішення про об’єднання служби медичної та психічної допомоги, ухвалене Київрадою. Проте у БЮТ наполягають, що справжня причина ліквідації – "земельні апетити команди Леоніда Черновецького".

Він зазначає, що Станція швидкої психіатричної допомоги знаходилась за адресою: Дегтярівська, 25, тобто - майже у центрі міста.

За даними БЮТ в Київраді, протягом 2008 року у Києві зареєстровано 39 тисяч звернень громадян за психічною допомогою, 19 тисяч виїздів бригад та 7 тисяч випадків госпіталізацій.

Читайте також:

Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

В понеділок Києву відключать холодну воду

Черновецького звинуватили в торгівлі автобусними зупинками

Черновецький обурився, що його виставляють людиною з Марса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: