БЮТ: Черновецький заборонив вчителям протестувати проти влади

БЮТ стверджує, що Черновецький заборонив вчителям брати участь в мітингах опозиції 11 травня.

Київська влада заборонила вчителям брати участь в мітингу 11 травня, який опозиція планує провести під стінами Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба київської організації БЮТ з посиланням на інформацію, що поступила на "гарячу лінію" блоку.

Зокрема, в одному київському районному управлінні освіти на нараді з директорами шкіл присутні були попереджені про персональну відповідальність за участь співробітників учбових освітніх закладів в мітингу протесту, який організовує опозиція.

Директори шкіл одержали вказівку бути на робочих місцях з 9.00 до 18.00 і контролювати присутність вчителів і технічного персоналу на робочих місцях 11 травня. У разі порушення вказівок керівників учбових закладів обіцяють звільнити з посад. Зокрема, на нараді повідомили про існування вже трьох кандидатур на посади директорів шкіл.

В столичній організації БЮТ розцінюють дану ситуацію не інакше, як тиск на співробітників освітньої сфери: "Це означає не тільки узурпацію права людини на вільне волевиявлення, що суперечить Конституції України, але і, цілком імовірно, реалізацію програми з масштабної заміни "чужих" на "своїх". Не виключено, що крім зміни керівництва судово-правоохоронних і податкових органів, яке проходить з лютого в Києві, нові керівники планують провести заміни в освіті і працевлаштувати решту гідних "регіоналів".

Читайте також:

Київський суд заборонив мітинги проти участі росіян у параді Перемоги

У Партії регіонів Тимошенко порівняли з Бен Ладеном

БЮТ: міліція вимагає від опозиції списки учасників мітингу під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: