БЮТ: Черновецький відкрив лікарні Києва для бомжів і бандитів

За інформацією Блоку Тимошенко, київська влада позбавила столичні лікарні охорони, що зробило їх доступними для будь-кого.

Київські лікарні залишилися без охорони, що робить їх легкодоступними для безпритульних і кримінальних елементів.

Про це заявив депутат фракції БЮТ у Київраді Олексій Давиденко. Він послався на скарги співробітників лікувальних закладів міста. За інформацією Блоку Тимошенко, охорона на території та всередині відсутня у туберкульозних, інфекційних лікарнях та установах швидкої медичної допомоги.

За словами Давиденка, медики побоюються, що відсутність охорони та камер спостереження у лікарнях робить їх легкодоступними для безпритульних, які з наближенням холодної пори року все частіше заходять у лікарні погрітись, та кримінальних елементів, які можуть мати й більш небезпечну для пацієнтів мету.

"Раніше зарплату охороні лікарні платили з так званих спецфондів. Однак сьогодні, завдяки старанням команди Леоніда Черновецького, фінансування медичної галузі столиці знаходиться в такому жалюгідному стані, що гроші "спецфондів" лікарні витрачають лише на закупівлю найнеобхіднішого: харчування та медикаментів", - сказав депутат.

Він додав, що побоювання у лікарів викликає також забезпечення особистої безпеки пацієнтів, збереження їхніх речей та обладнання лікарні. "Пацієнтам стає небезпечно пересуватися по території лікарень, бо пости охорони по периметрах територій лікувальних закладів відсутні. Так само, як і камери відеоспостереження у стаціонарах", - сказав Давиденко.

"З іншого боку, уявіть, чим може обернутися поява бездомних, наприклад, в інфекційному відділенні або в туберкульозному диспансері? Хто в такому разі зможе гарантувати ефективність лікування та нерозповсюдження інфекційних хвороб за межі медичної установи?", - зазначив депутат.

Депутати фракції БЮТ у Київраді готують проект рішення про посилення охорони будівель та споруд лікувальних закладів Києва.

Нагадаємо, наприкінці серпня БЮТ звинуватив Черновецького в тому, що він залишив Київ без психіатричної допомоги.

За інформацією Блоку, через борги Службі швидкої психіатричної допомоги відключили телефонну мережу.

Читайте також:

Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

Черновецький розповів, що буде, коли він стане президентом

Черновецький підвищив тарифи на поховання "улюблених бабусь"

Черновецький здасть шкірвендиспансери й психлікарні під офіси й магазини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: